La Clarée x Mýdlo exfoliační na obličej a tělo, oliv' 75 g

La Clarée x Mýdlo exfoliační na obličej a tělo, oliv' 75 g

  • Značka: La Clarée
  • Balení: 75 g
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

"Oblázek z La Clarée" je organické čistící mýdlo, které odstraňuje odumřelé buňky a zanechává čistou, hladkou a pružnou pokožku.certifikáty: ECOCERT, CHARTE COSMEBIOvhodné pro: čištění pokožkykonzistence: tuhábarva: světle hnědábalení: plastový obal, papírový přebalpoužití: Používejte 1-2krát týdně ve sprše, masírujte jím tělo (vhodné i na obličej) a zaměřte se především na oblasti s hrubš

"Oblázek z La Clarée" je organické čistící mýdlo, které odstraňuje odumřelé buňky a zanechává čistou, hladkou a pružnou pokožku.

certifikáty: ECOCERT, CHARTE COSMEBIO
vhodné pro: čištění pokožky
konzistence: tuhá
barva: světle hnědá
balení: plastový obal, papírový přebal

použití: Používejte 1-2krát týdně ve sprše, masírujte jím tělo (vhodné i na obličej) a zaměřte se především na oblasti s hrubší pokožkou (lokty, kolena, paty). Poté důkladně opláchněte.
složení:
* rostlinná pěnivá báze z kopry (94%) - sušený kokosový ořech
* mandlový olej (1%) - zjemnění
* výtažek z listu olivovníku (1%) - antioxidant
* prášek z jader arganu

země původu značky: Francie
charakteristika značky: Ve Francii se na podzim roku 2006 čtveřice mladých lidí - Laurent Baussan (syn zakladatele značky L'Occitane), Laetitia Olive, Flavien Chaussegros a Mario Pontarollo - z departementu Haute-Provence (Horní Provensálsko) v jihovýchodní Francii rozhodla vyrábět kosmetické produkty šetrné k životnímu prostředí, účinné, přijatelné pro spotřebitele v rámci zdravého životního stylu a založené na poctivé ruční výrobě z místních zdrojů. Společně proto vytvořili značku La Clarée, dnes patřící mezi tři nejoblíbenější biokosmetické značky ve Francii a známou i v dalších dvaceti čtyřech zemích světa. Název "La Clarée" je převzat od stejnojmenné řeky, pramenící v oblasti francouzských Alp, v horském jezírku poblíž švýcarských a italských hranic v nadmořské výšce 2400 m n. m. Území je chráněno v rámci evropského programu Natura 2000. Poskytuje velkolepou přírodní scenérii, volně žijící živočichy i rostliny. Filozofie značky je odvozena od krásy a čistoty této řeky a údolí Vallée de la Clarée, jímž protéká.
Kosmetika La Clarée je vhodná pro všechny typy pleti a její účinky ocení i lidé, kteří mají velmi citlivou pleť trpící na alergie. Všechny produkty jsou certifikovány organizacemi ECOCERT a CHARTE COSMEBIO. Tato společnost se rozhodla udělat ale ještě větší krok blíže k přírodě a např. podíl složek z ekologického zemědělství v produktech činí 30%, což je 3krát více než vyžaduje certifikace ! První řada značky La Clarée Oliv' funguje na bázi komplexu 4 hlavních přírodních ingrediencí: výtažků z listů olivovníku, šťáv z aloe vera, výtažků z kvítků alpské protěže a ze zeleného čaje. Tyto látky mají díky vysokému obsahu antioxidantů, minerálních látek, vitaminů, aminokyselin a enzymů velmi příznivé účinky. Kosmetika La Clarée je proto vhodná pro každý typ pleti a její účinky ocení i lidé, kteří mají velmi citlivou pleť trpící na alergie. Kosmetika pomáhá zpomalovat stárnutí, hydratuje pleť, zvyšuje její přirozenou obranyschopnost vůči nepříznivým vnějším vlivům a to vše v souladu s přírodou - díky tomu ji mohou užívat ženy, muži i děti.

kontakt na výrobce:
Z.A.
Les Bastides Blanches
04220 Sainte Tulle
France
www.laclaree.com

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Výrobce: Z.A. , Les Bastides Blanches , 04220 Sainte Tulle Francie, www.laclaree.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: