Bomb Cosmetics x Obličejová kúra ořechový olej a kadidlo, Bomb Organic 30 ml

Bomb Cosmetics x Obličejová kúra ořechový olej a kadidlo, Bomb Organic 30 ml

  • Značka: Bomb Cosmetics
  • Balení: 30 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Noční zvlhčující kúra pro suchou, mdlou či stresem namáhanou pokožku. Použili jsme silici z makadamového ořechu, s vysokým obsahem omega 7 mastných kyselin, která pomáhá udržet pružnost a udržet mladší vzhled. Dále jsme přidali silici z pupalky dvouleté, bohaté na gama-linolenovou kyselinu, jež pomáhá zlepšit stav pokožky. Dojem dokresluje uklidňující levandule, vyživující silice z kadidla a harmo

Noční zvlhčující kúra pro suchou, mdlou či stresem namáhanou pokožku. Použili jsme silici z makadamového ořechu, s vysokým obsahem omega 7 mastných kyselin, která pomáhá udržet pružnost a udržet mladší vzhled. Dále jsme přidali silici z pupalky dvouleté, bohaté na gama-linolenovou kyselinu, jež pomáhá zlepšit stav pokožky. Dojem dokresluje uklidňující levandule, vyživující silice z kadidla a harmonizující nerolový olej.

certifikáty:
vhodné pro: vyživující péči o pokožku
konzistence: tekutá
barva: žlutá
balení: skleněný obal

použití: Použijte před spaním. Naneste na čistou pokožku, aby se zvýšily hydratační účinky na maximum a pomohla jste se zbavit suchosti a zlepšila tak stav své unavené pleti. Promněte kapku oleje v dlaních a naneste na obličej, jemně vmasírujte do pokožky, dokud se nevstřebá.
složení: Macadamia Ternifolia (Macadamia) Nut Oil, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Seed Oil, Aleurites Mollucana (Kukui) Nut Oil, Tocopherol, Anthemis Nobilis (Chamomile) Oil, Pelargonium Graveolens (Geranium) Flower Oil, Boswellia Carterii (Frankincense) Oil, Citrus Aurantium Amara (Orange) Flower Oil, Cupressus Sempervirens (Cypress) Oil, Lavandula Angustifolia (Lavender) Flower Oil, Citral*, Geraniol*, Citronellol*, Farnesol*, Limonene*, Linalool*
*z přírodních esenciálních olejů

země původu značky: Velká Británie
charakteristika značky: Za produktovou řadou značky Bomb Cosmetics stojí britská společnost Get Fresh Cosmetics, Ltd, která je jejím výrobcem. Založili ji James Mooore a Robert Philpott a začátky jejich podnikání byly docela skromné. Rozhodli se využít poznatků aromaterapie ve formě, která by byla pro zákazníky pohodlná, ale využívala všech blahodárných aromaterapeutických účinků. Uvedli proto na trh řadu šesti balistiků, které okamžitě zmizely z pultů. Od té doby společnost Get Fresh neustále rozšiřuje svoji nabídku i o organické výrobky a sklízí se svými výrobky úspěchy po celém světě. Popularitu si značka Bomb Cosmetics získala nejen svoji kvalitou, ale také šetrným přístupem k životnímu prostředí.

kontakt na výrobce:
Get Fresh Cosmetics Ltd t/a Bomb Cosmetics
Unit 4, Wallisdown Industrial Estate
502 Wallisdown Road
Bournemouth
Dorset
BH11 8PT
cart.bombcosmetics.co.uk

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: