Weleda x Pěstící mléko rakytníkové 100 ml

Weleda x Pěstící mléko rakytníkové 100 ml

Rakytníkové pěsticí mléko Weleda je díky obsahu cenného oleje z rakytníkových bobulí bohaté na přírodní vitamíny A a E a nenasycené mastné kyseliny. Ty patří k základním výstavbovým složkám buněk lidského organismu a podporují pokožku v její důležité funkci ochranné bariéry. Mléko chrání pokožku před působením volných radikálů a má intenzivní regenerační účinky. Rostliny rakytníku jsou pro Weledu

Rakytníkové pěsticí mléko Weleda je díky obsahu cenného oleje z rakytníkových bobulí bohaté na přírodní vitamíny A a E a nenasycené mastné kyseliny. Ty patří k základním výstavbovým složkám buněk lidského organismu a podporují pokožku v její důležité funkci ochranné bariéry. Mléko chrání pokožku před působením volných radikálů a má intenzivní regenerační účinky. Rostliny rakytníku jsou pro Weledu exkluzivně pěstovány a jejich plody šetrně zpracovávány na biologicko-dynamickém statku v Toskánsku. Díky obsahu přírodních vitamínů a nenasycených mastných kyselin je olej velmi užitečný a účinný při regenerační péči o pokožku. Krémové Rakytníkové pěsticí mléko Weleda dodává pokožce oživující impulsy a zanechává ji sametově hebkou a jemnou. Pokožka získá novou vitalitu, působí odpočatě a zregenerovaně a je viditelně hladší. Tato krémově hebká emulze oživí nejen Vaši pokožku, ale i Vaše smysly! Potěší Vás svojí ovocně svěží vůní díky obsahu éterických olejů z mandarinky, grapefruitu a pomeranče. Rakytníkové pěsticí mléko Weleda je vhodné k péči o normální pokožku i o pokožku s lehkým sklonem k suchosti.

certifikáty: BDIH
vhodné pro: normální pokožku
konzistence: tekutá
barva: světle žlutá
balení: skleněný obal, papírový přebal

použití: Jemně vetřete mléko do pokožky.
složení: voda, sezamový olej, alkohol, rakytníkový olej, glyceridy mastných kyselin, parfém (přírodní éterické oleje), linalool*, benzyl benzoate*, benzyl salicylate*, geraniol*, citral*, farnesol*, xantan, tapiokový škrob
*součást přírodních éterických olejů

země původu značky: Švýcarsko
charakteristika značky: Weleda je švýcarská farmaceutická firma s téměř devadesátiletou tradicí. Vznikla v roce 1921 jako malá farmaceutická laboratoř a dnes je celosvětově největším výrobcem léčiv přírodní medicíny a čisté přírodní BIO kosmetiky. V duchu svého motta „V souladu s člověkem i přírodou" Weleda usiluje o ekologicky co nejšetrnější výrobu. Srdcem Weledy jsou vlastní zahrady léčivých rostlin. Ty největší jsou nedaleko sídla firmy v německém Schwäbisch Gmündu. Na 20 hektarech roste téměř 250 různých druhů rostlin, které jsou bezprostředně po sběru transportovány přímo do výroby. Zahrada je ošetřována podle směrnic bio - dynamického zemědělství, což v praxi znamená, že k výrobě přípravků Weleda jsou používány nejčistší možné přírodní suroviny. Sortiment Weledy obsahuje přes 100 kosmetických produktů a 1400 druhů léčiv. V České republice je dostupná čistá přírodní kosmetika, šťávy, sirupy a dietetika. Valná většina přípravků Weleda je nositelem ochranné známky - Kontrolovaná přírodní kosmetika.

kontakt na výrobce:
Weleda AG
Stollenrain 11
CH-4144, Arlesheim
Switzerland

webové strány značky:
www.weleda-kosmetika.cz

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Produktové řady: Weleda Sanddorn

Výrobce: Weleda AG, Stollenrain 11, CH-4144 Arlesheim Švýcarsko, www.weleda-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: