Weleda x Šampon kaštanový 100 ml

Weleda x Šampon kaštanový 100 ml

  • Značka: Weleda
  • Balení: 100 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Exspirace 2016/07. Původní cena 169 Kč. Kaštanový šampon Weleda je vhodný pro normální a spíše mastné vlasy se sklonem k tvorbě lupů. Obsahuje výtažek z kaštanu koňského a směs éterických olejů, které dohromady podporují procesy látkové výměny v pokožce a tím zdravý růst vlasů. Přírodní lanolin (tuk z ovčí vlny) zabraňuje přílišnému vysoušení pokožky - pokryje vlasy jemným ochranným filmem a propů

Exspirace 2016/07. Původní cena 169 Kč.

Kaštanový šampon Weleda je vhodný pro normální a spíše mastné vlasy se sklonem k tvorbě lupů. Obsahuje výtažek z kaštanu koňského a směs éterických olejů, které dohromady podporují procesy látkové výměny v pokožce a tím zdravý růst vlasů. Přírodní lanolin (tuk z ovčí vlny) zabraňuje přílišnému vysoušení pokožky - pokryje vlasy jemným ochranným filmem a propůjčí jim lesk. Kaštanový šampon Weleda je silně koncentrovaný a proto ve svém účinku velmi vydatný.

certifikáty:
vhodné pro: normální i mastné vlasy
konzistence: krémová
barva: světle žlutá
balení: plastový obal, papírový přebal

použití: Množství šamponu přizpůsobte stavu a hustotě vlasů. Šampon napěňte v navlhčených dlaních, dobře rozdělte do vlhkých vlasů a poté opláchněte. Je možné umýt vlasy ještě jednou menším množstvím šamponu, ale není to nutné.
složení: voda, laurylsulfát sodný**, lauryl glukosid**, sulfonylester kyseliny jantarové**, betain**, výtažek ze semen jírovce maďalu, parfém (přírodní éterické oleje), mořská sůl, limonen*, linalool*, sladový extrakt, lanolin, kyselina askorbová, soda, alkohol
*součást přírodních éterických olejů
**synteticky vyráběné pěnotvorné látky, za něž neexistuje přírodní náhrada

země původu značky: Švýcarsko
charakteristika značky: Weleda je švýcarská farmaceutická firma s téměř devadesátiletou tradicí. Vznikla v roce 1921 jako malá farmaceutická laboratoř a dnes je celosvětově největším výrobcem léčiv přírodní medicíny a čisté přírodní BIO kosmetiky. V duchu svého motta „V souladu s člověkem i přírodou" Weleda usiluje o ekologicky co nejšetrnější výrobu. Srdcem Weledy jsou vlastní zahrady léčivých rostlin. Ty největší jsou nedaleko sídla firmy v německém Schwäbisch Gmündu. Na 20 hektarech roste téměř 250 různých druhů rostlin, které jsou bezprostředně po sběru transportovány přímo do výroby. Zahrada je ošetřována podle směrnic bio - dynamického zemědělství, což v praxi znamená, že k výrobě přípravků Weleda jsou používány nejčistší možné přírodní suroviny. Sortiment Weledy obsahuje přes 100 kosmetických produktů a 1400 druhů léčiv. V České republice je dostupná čistá přírodní kosmetika, šťávy, sirupy a dietetika. Valná většina přípravků Weleda je nositelem ochranné známky - Kontrolovaná přírodní kosmetika.

kontakt na výrobce:
Weleda AG
Stollenrain 11
CH-4144, Arlesheim
Switzerland

webové strány značky:
www.weleda-kosmetika.cz

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Výrobce: Weleda AG, Stollenrain 11, CH-4144 Arlesheim Švýcarsko, www.weleda-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: