Saloos x Sprchový olej relax 100 ml

Saloos x Sprchový olej relax 100 ml

  • Značka: Saloos
  • Balení: 100 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Přináší uvolnění po náročném dni. Osvěžuje psychiku, navozuje dobrou náladu. Je účinný při stresu a nervovém napětí. Pomáhá při únavě a vyčerpání. Přináší klidný a vydatný spánek. certifikáty: vhodné pro: každý typ pletikonzistence: tekutábarva: čirábalení: plastový obalpoužití: Dejte pár kapek na vlhkou mycí houbu. Vmasírujte do pokožky a poté opláchněte.složení: bio slunečnice, růžové dřevo, ber

Přináší uvolnění po náročném dni. Osvěžuje psychiku, navozuje dobrou náladu. Je účinný při stresu a nervovém napětí. Pomáhá při únavě a vyčerpání. Přináší klidný a vydatný spánek.

certifikáty:
vhodné pro: každý typ pleti
konzistence: tekutá
barva: čirá
balení: plastový obal

použití: Dejte pár kapek na vlhkou mycí houbu. Vmasírujte do pokožky a poté opláchněte.
složení: bio slunečnice, růžové dřevo, bergamot, PEG - 40 sorbitan peroleate, laureth - 4, lecitin, vitamíny A, E, F

země původu značky: Česká republika
charakteristika značky: Ryze česká značka Salus/Saloos se od roku 1993 vypracovala na největšího českého výrobce certifikované přírodní biokosmetiky. Velmi si zakládá na tom, že výrobky obsahují nejvyšší možný podíl čistých přírodních látek. Neobsahují syntetické parfemace, konzervanty ani barviva. Kosmetika nevyvolává alergické reakce a je vhodná pro všechny typy pleti. Tělové a masážní oleje se staly symbolem dostupnosti kvalitní péče a každodenní starostlivosti o tělo s pomocí přírody.

kontakt na výrobce:
M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
Praha 160 06
Česká republika
www.saloos.cz

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Výrobce: M+H, Míča a Harašta s.r.o., Terronská 19, 160 06 Praha Česká republika, www.saloos-kosmetik.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: