Bomb Cosmetics x Tělový peeling kávová zrna a skořice, Bomb Organic 250 ml

Bomb Cosmetics x Tělový peeling kávová zrna a skořice, Bomb Organic 250 ml

  • Značka: Bomb Cosmetics
  • Balení: 250 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Osvěžující a oživující přípravek vytvořený pro docílení svěžejší a jasnější pleti. Vyrobený s přídavkem kávových zrn, o nichž se předpokládá, že pomáhají k lepšímu mikrobuněčnému oběhu. Přidali jsme olej z makadamského ořechu, který pomáhá snížit suchost a dále kvalitní med zajišťující dostatečnou hydrataci. Tento výrobek obsahuje pouze přírodní přísady, je bez umělých, aromatických či jakýchkoliv

Osvěžující a oživující přípravek vytvořený pro docílení svěžejší a jasnější pleti. Vyrobený s přídavkem kávových zrn, o nichž se předpokládá, že pomáhají k lepšímu mikrobuněčnému oběhu. Přidali jsme olej z makadamského ořechu, který pomáhá snížit suchost a dále kvalitní med zajišťující dostatečnou hydrataci. Tento výrobek obsahuje pouze přírodní přísady, je bez umělých, aromatických či jakýchkoliv konzervačních látek. Tento výrobek není vhodný pro vegany, protože obsahuje med.

certifikáty:
vhodné pro: peeling pokožky
konzistence: krémová s částečkami
barva: světle hnědá
balení: skleněný obal

použití: Před použitím peeling dobře promíchejte, abyste rovnoměrně rozmístili zrníčka se silicí. Vezměte si malou hrstku přípravku a začněte jej aplikovat na pokožku jemnými pohyby. Vše dělejte tak, aby se olej vsákl do Vaší pokožky a po použití dobře opláchněte. Přípravek nepoužívejte na obličej.
složení: Sucrose, Maris Sal (Sodium Chloride) Sea Salt, Macadamia Ternifolia (Macadamia) Nut Oil, Mel (Honey), Coffea Arabica (Coffee) Bean, Piper Nigrum (Black Pepper) Seed Oil, Citrus Nobilis (Mandarin) Peel Oil, Citrus Tangerina (Tangerine) Peel Oil, Citrus Grandis (Grapefruit) Peel Oil, Cinnamomum Cassia (Cinnamon) Bark Oil, Cinnamal*, Eugenol*, Limonene*, Linalool*
*z přírodních esenciálních olejů

země původu značky: Velká Británie
charakteristika značky: Za produktovou řadou značky Bomb Cosmetics stojí britská společnost Get Fresh Cosmetics, Ltd, která je jejím výrobcem. Založili ji James Mooore a Robert Philpott a začátky jejich podnikání byly docela skromné. Rozhodli se využít poznatků aromaterapie ve formě, která by byla pro zákazníky pohodlná, ale využívala všech blahodárných aromaterapeutických účinků. Uvedli proto na trh řadu šesti balistiků, které okamžitě zmizely z pultů. Od té doby společnost Get Fresh neustále rozšiřuje svoji nabídku i o organické výrobky a sklízí se svými výrobky úspěchy po celém světě. Popularitu si značka Bomb Cosmetics získala nejen svoji kvalitou, ale také šetrným přístupem k životnímu prostředí.

kontakt na výrobce:
Get Fresh Cosmetics Ltd t/a Bomb Cosmetics
Unit 4, Wallisdown Industrial Estate
502 Wallisdown Road
Bournemouth
Dorset
BH11 8PT
cart.bombcosmetics.co.uk

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: