Cattier x Toaletní voda Eau Champetre, geranium, bergamot, pačuli 100 ml

Cattier x Toaletní voda Eau Champetre, geranium, bergamot, pačuli 100 ml

  • Značka: Cattier
  • Balení: 100 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Exspirace 09/2012, původní cena 580 Kč.Jemnost gerania se snoubí se svěžestí bergamotu a teplou smyslností pačuli, která povznese vaše smysly a příjemný pocit.certifikáty: ECOCERT, CHARTE COSMEBIOvhodné pro: okouzlující vůnibalení: skleněný obal s rozprašovačem, dárkový obalsložení: Alcohol, Aqua, parfum, Linalool, Cinnamal, Limonene, Eugenol, Geraniol, Benzyl Benzoatezemě původu značky: FRANCIEch

Exspirace 09/2012, původní cena 580 Kč.

Jemnost gerania se snoubí se svěžestí bergamotu a teplou smyslností pačuli, která povznese vaše smysly a příjemný pocit.

certifikáty: ECOCERT, CHARTE COSMEBIO
vhodné pro: okouzlující vůni
balení: skleněný obal s rozprašovačem, dárkový obal

složení: Alcohol, Aqua, parfum, Linalool, Cinnamal, Limonene, Eugenol, Geraniol, Benzyl Benzoate

země původu značky: FRANCIE
charakteristika značky: Společnost Cattier založil v roce 1968 Pierre Cattier, jeden z iniciátorů hnutí za harmonizaci člověka a přírody. Fascinován alternativní medicínou, zajímal se hlavně o vývoj výrobků na bázi jílu a to jak pro kosmetické tak pro léčebné účely. Jako vizionář naučil mnoho svých současníků používat jednoduché a přírodní látky.V roce 1987 farmaceut a kosmetolog Daniel Aressy, specialista na přírodní kosmetiku, nastupuje do vedení společnosti a pokračuje ve filozofii zakladatele. Navíc vyvíjí nové a stále lepší výrobky na bázi přírodních látek. Pod jeho vedením se společnost orientuje na ekologickou a biologickou kosmetiku a připojuje se k asociaci COSMEBIO. Od svého založení je v laboratořích přírodní kosmetiky Cattier kladen důraz na know-how a na snahu pomoci abychom se cítili krásně, příjemně a zdravě. Citlivost k přírodě a snaha podělit se se spotřebiteli o blahodárné účinky přírody aniž by byla ničena vedly laboratoře Cattier k vyvinutí řady výrobků pro krásu, hygienu a péči certifikovaných BIO, které jsou přírodní, šetrné, příjemné a účinné.

kontakt na výrobce:
Pierre Cattier Paris
16 Rue Gutemberg
91070 Bondoufle
France
www.laboratoirecattier.fr

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Výrobce: Pierre Cattier Paris , 16 Rue Gutemberg, 91070 Bondoufle Francie, www.laboratoirecattier.fr

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: