Mádara x Tonikum balanční, intenzivní 200 ml

Mádara x Tonikum balanční, intenzivní 200 ml

  • Značka: Mádara
  • Balení: 200 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Cena za nové balení tohoto výrobku bude 338 Kč. Využijte neopakovatelné akce!Intenzivně tonizuje a udržuje v rovnováze mastná a suchá místa na obličeji. Stahuje póry a reguluje hladinu pH pokožky. Tonikum umožňuje snadnější absorpci hydratačního přípravku. Obsahuje maliník, jitrocel, okurku, heřmánek pravý z oblasti Baltu, růžovou vodu.certifikáty: ECOCERTvhodné pro: normální a smíšenou pleťkonzis

Cena za nové balení tohoto výrobku bude 338 Kč. Využijte neopakovatelné akce!

Intenzivně tonizuje a udržuje v rovnováze mastná a suchá místa na obličeji. Stahuje póry a reguluje hladinu pH pokožky. Tonikum umožňuje snadnější absorpci hydratačního přípravku. Obsahuje maliník, jitrocel, okurku, heřmánek pravý z oblasti Baltu, růžovou vodu.

certifikáty: ECOCERT
vhodné pro: normální a smíšenou pleť
konzistence: tekutá
barva: čirá
balení: plastový obal

použití: Po vyčištění pleti naneste na kosmetický tampon malé množství tonika a jemnými pohyby potřete obličej a krk. Poté použijete vhodný hydratační přípravek Mádara.
INCI: Aqua, Rosa Damascena (Rose) Distillate*, Alcohol, Glycerin*, Rubus Idaeus (Raspberry) Extract*, Cucumis Sativus (Cucumber) Extract*, Plantago Major (Plantain Leaf) Extract*, Chamomilla Recutita (Camomile) Extract*
*z kontrolovaného ekologického zemědělství

země původu značky: Lotyšsko
charakteristika značky: Značka Mádara je spojena s ekologií. Je založena na myšlence, že přírodní složky jsou tím nejlepším pro naše tělo i pro naši duši. Vyrábí se v Lotyšsku - v severské zemi, kde jsou v přírodě ještě místa s čistými nedotčenými zdroji. Tato kosmetika je pro každou ženu, která hledá podstatu věcí a smysluplnost. Je určena pro ženy, které jsou unaveny z náročných společenských tlaků, aby byly dokonalé. Mít dokonalé tělo, dokonalý make-up až do posledního vlasu? To není Mádara. Mádara je pro skutečné ženy, které jsou jemné a ženské, a které také občas potřebují podporu, aby mohly pak rozdávat lásku a péči. Existuje hluboké pochopení pro význam měsíčních fází. To je zakotveno v tradici pobaltských států. Mádara produkty jsou vyrobeny pouze z vysoce kvalitních přírodních přísad, včetně léčivých bylin a rostlin sklizených v závislosti na astronomickém kalendáři. Je to místní znalost, která zůstala z dávných dob, kdy každá osoba žila v harmonii s přírodou. Produkty obsahují vysoké procento aktivních přírodních rostlinných složek, jakými jsou výtažky a esenciální oleje. Rostlinné extrakty, které se získávají z rostlin pěstovaných v pobaltských zemích, jsou velmi vhodné pro potřeby lidí, kteří žijí v mírných klimatických zónách. Kosmetika neobsahuje chemické přísady, které mohou škodit Vašemu tělu (i konzervanty jsou vyrobeny z přírodních enzymů). Všechny produkty Mádara obdržely certifikát ECOCERT.

kontakt na výrobce:
MADARA Cosmetics, Ltd.
Sampetera Str. 2
LV-1046 Riga
Latvia

webové strány značky:
www.kosmetika-madara.cz

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Výrobce: MADARA Cosmetics, Ltd., Sampetera Str. 2 , LV-1046 Riga Lotyšsko,

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: