Weleda x Vlasová voda rozmarýnová 100 ml

Weleda x Vlasová voda rozmarýnová 100 ml

  • Značka: Weleda
  • Balení: 100 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Exspirace 2015/07. Původní cena 229 Kč. Přípravek je určen k denní péči o pokožku hlavy, zlepšuje její prokrvení a metabolismus. Udržuje vlasy hebké, navrací jim vitalitu a vzdušnost. Příznivě působí proti tvorbě lupů. Lehká masáž pokožky Rozmarýnovou vlasovou vodou Weleda nejlépe bezprostředně po umytí vlasů, kdy jsou vlasy i pokožka ještě vlhké, zanechá vlasy lehké a vzdušné. Éterické oleje spo

Exspirace 2015/07. Původní cena 229 Kč.

Přípravek je určen k denní péči o pokožku hlavy, zlepšuje její prokrvení a metabolismus. Udržuje vlasy hebké, navrací jim vitalitu a vzdušnost. Příznivě působí proti tvorbě lupů. Lehká masáž pokožky Rozmarýnovou vlasovou vodou Weleda nejlépe bezprostředně po umytí vlasů, kdy jsou vlasy i pokožka ještě vlhké, zanechá vlasy lehké a vzdušné. Éterické oleje spolu s výtažky z rozchodníku a listů křenu tonizují pokožku hlavy, propůjčují vlasům zdravý vzhled a podporují jejich růst. Přípravek lze používat i v období mezi mytím vlasů, kdy odmašťuje pokožku hlavy. Při pravidelném používání normalizuje obsah tuku v pokožce a odstraňuje pocit svědění.

certifikáty: BDIH
vhodné pro: oživení pokožku hlavy, zlepšení výživy vlasových kořínků
konzistence: tekutá
barva: světle žlutá
balení: skleněný obal, papírový přebal

použití: Denně ráno a večer naneste malé množství vlasové vody na lehce navlhčené vlasy a konečky prstů vmasírujte do pokožky.
složení: vodno-alkoholický výtažek z rozchodníku a listů křenu, rozmarýnová silice, přírodní éterické oleje

země původu značky: Švýcarsko
charakteristika značky: Weleda je švýcarská farmaceutická firma s téměř devadesátiletou tradicí. Vznikla v roce 1921 jako malá farmaceutická laboratoř a dnes je celosvětově největším výrobcem léčiv přírodní medicíny a čisté přírodní BIO kosmetiky. V duchu svého motta „V souladu s člověkem i přírodou" Weleda usiluje o ekologicky co nejšetrnější výrobu. Srdcem Weledy jsou vlastní zahrady léčivých rostlin. Ty největší jsou nedaleko sídla firmy v německém Schwäbisch Gmündu. Na 20 hektarech roste téměř 250 různých druhů rostlin, které jsou bezprostředně po sběru transportovány přímo do výroby. Zahrada je ošetřována podle směrnic bio - dynamického zemědělství, což v praxi znamená, že k výrobě přípravků Weleda jsou používány nejčistší možné přírodní suroviny. Sortiment Weledy obsahuje přes 100 kosmetických produktů a 1400 druhů léčiv. V České republice je dostupná čistá přírodní kosmetika, šťávy, sirupy a dietetika. Valná většina přípravků Weleda je nositelem ochranné známky - Kontrolovaná přírodní kosmetika.

kontakt na výrobce:
Weleda AG
Stollenrain 11
CH-4144, Arlesheim
Switzerland

webové strány značky:
www.weleda-kosmetika.cz

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Výrobce: Weleda AG, Stollenrain 11, CH-4144 Arlesheim Švýcarsko, www.weleda-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: