Gepa x Výprodej Čokoláda Bio Fairetta černá a bílá 45 g

Gepa x Výprodej Čokoláda Bio Fairetta černá a bílá 45 g

  • Značka: Gepa
  • Balení: 45 g
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Popis: Fairetta černá a bíláČokoládová tyčinka z jemné mléčné čokolády a bílé jogurtové čokolády.Složení: mléčná čokoláda: kakaové máslo°, třtinový cukr°, sušená smetana, suš. mléko plnotučné a polotučné, kakaová hmota°, lískooříšková hmota (1%), vanilka, bílá čokoláda (50%): kakaové máslo°, třtinový cukr°, suš. mléko polotučné, sušený jogurt, suš. smetana, syrovátka. Kakao: 36% min.°Fair Trade sl

Popis: Fairetta černá a bílá
Čokoládová tyčinka z jemné mléčné čokolády a bílé jogurtové čokolády.

Složení: mléčná čokoláda: kakaové máslo°, třtinový cukr°, sušená smetana, suš. mléko plnotučné a polotučné, kakaová hmota°, lískooříšková hmota (1%), vanilka, bílá čokoláda (50%): kakaové máslo°, třtinový cukr°, suš. mléko polotučné, sušený jogurt, suš. smetana, syrovátka. Kakao: 36% min.
°Fair Trade složky: 54%:

Země původu: Ghana, Kostarika, Kamerun.

Hmotnost: 45g.země původu značky: Německo
charakteristika značky: Německá společnost Gepa je jednou z nejznámějších organizací na poli fair trade. Vznikla před více než třiceti lety a postupně se z malé rodinné firmy s pár nadšenci rozrostla ve světově uznávaného velkoobchodního prodejce, který do maloobchodní sítě dodává potraviny i řemeslné výrobky od téměř 200 družstev z téměř 40 zemí světa - z Afriky, Asie, Střední a Jižní Ameriky. V Čechách jsou známé především její kávy a čokolády, v nabídce Gepy ovšem najdete např. i tašky nebo míče, vše samozřejmě fair trade. Mezi nejvýznamnější principy firemní politiky Gepy patří vysoká transparentnost, férová odměna za dodané zboží (včetně možné zálohy) a dlouhodobé obchodní vztahy založené na vzájemné důvěře a respektu. Fair trade vznikl jako alternativa k volnému trhu (free trade), kde se otvírala stále větší propast mezi nadnárodními prodejci a vykořisťovanými dodavateli. Ačkoliv fair trade není charita, svým působením značnou měrou přispívá ke zlepšování podmínek života v tzv. třetím světě a k rozvoji místních komunit a jejich tradičních řemesel.

kontakt na výrobce:
GEPA The Fair Trade Company
GEPA-Weg 1
42327 Wuppertal
Deutchland
www.gepa.de

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Výrobce: GEPA The Fair Trade Company, GEPA-Weg 1, 42327 Wuppertal Německo, www.gepa.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: