Urtekram x Zubní pasta s mátou a fluorem 75 ml

Urtekram x Zubní pasta s mátou a fluorem 75 ml

  • Značka: Urtekram
  • Balení: 75 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Zubní pasta vyrobena tradiční metodou použitím křídy nově bez fluoru! Pasta nejen příjemně chutná a čistí Vaše zuby, ale také stimuluje dásně. Díky propolisu a eukalyptu má antibakteriální vlastnosti a pomáhá zabraňovat odhalování zubních krčků. Díky obsahu křídy má také bělící schopnosti. certifikáty: ECOCERT, LEAPING BUNNYvhodné pro: čištění zubůkonzistence: hutná krémovábarva: bílábalení: plast

Zubní pasta vyrobena tradiční metodou použitím křídy nově bez fluoru! Pasta nejen příjemně chutná a čistí Vaše zuby, ale také stimuluje dásně. Díky propolisu a eukalyptu má antibakteriální vlastnosti a pomáhá zabraňovat odhalování zubních krčků. Díky obsahu křídy má také bělící schopnosti.

certifikáty: ECOCERT, LEAPING BUNNY
vhodné pro: čištění zubů
konzistence: hutná krémová
barva: bílá
balení: plastový obal

složení: calcium carbonate, aqua, glycerin*, carrageenan, mentha piperita oil*, mentha viridis oil*, (aroma*), camellia sinensis extract*, commiphora myrrha oil, limonene**, linalool**
*produkty ekologického zemědělství
**přírodní esenciální oleje

země původu značky: Dánsko
charakteristika značky: Společnost Urtekram byla založena roku 1972 a dnes sídlí v Mariageru v severním Jutsku, v jedné z nejkrásnějších částí Dánska. Během 30 let se řada produktů Urtekram rozrostla a nyní obsahuje velmi širokou paletu čistě přírodních produktů. Společnost nepřipouští používání pesticidů, síry nebo ropy, protože to by negativně ovlivnilo kvalitu výrobku, Vaše zdraví a přírodu. Všechny produkty jsou vyráběny ze surovin 100% rostlinného původu. Produkty jsou vyráběny v moderních prostorách při použití ekolgicky nezávadných výrobních metod. V Urtekramu produkty nejsou v žádné fázi procesu výroby testovány na zvířatech. V současné době je Urtekram hlavní dánský výrobce přírodní tělové kosmetiky.

kontakt na výrobce:
Urtekram International A/S
Klostermarken 20
9550 Mariager
Danmark

webové strány značky:
www.urtekram-kosmetika.cz

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Výrobce: Urtekram International A/S, Klostermarken 20, 9550 Mariager Dánsko, www.urtekram-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?