Lotte x Žvýkačky Ginseng ženšen

Lotte x Žvýkačky Ginseng ženšen

  • Značka: Lotte
  • Balení: 5 ks, 13,5 g
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Plátkové žvýkačky značky Lotte Ginseng s extraktem z ženšenu s cukrem. K dostání v BIOOO jsou i další varianty jako Lotte Flavono s přírodním extraktem zeleného čaje a Lotte CaféCoffee s instantní kávou.certifikáty: konzistence: pevnábarva: béžovábalení: papírový obal, plastový přebalsložení: gumový základ, ženšenový prášek, ženšenový extrakt, E150, glukóza, kukuřičný sirup, lékořice, peprmint, D-

Plátkové žvýkačky značky Lotte Ginseng s extraktem z ženšenu s cukrem.
K dostání v BIOOO jsou i další varianty jako Lotte Flavono s přírodním extraktem zeleného čaje a Lotte CaféCoffee s instantní kávou.

certifikáty:
konzistence: pevná
barva: béžová
balení: papírový obal, plastový přebal

složení: gumový základ, ženšenový prášek, ženšenový extrakt, E150, glukóza, kukuřičný sirup, lékořice, peprmint, D-sorbitol, želatina

země původu značky: Korea
charakteristika značky: Firma Lotte Confectionery Co., Ltd. začala malou výrobou žvýkaček v roce 1969 a postupně rozšířila sortiment na celou řadu cukrovinek včetně čokoládových tyčinek, koláčků, zmrzliny, musli tyčinek. Nyní zaměstnává přes 1000 zaměstnanců a snaží se dostat na dostupné evropské trhy.

kontakt na výrobce:
Lotte Confectionery Co., Ltd.
23, 4Ga Yangpyung-dong Youngdeungpo-gu
Seoul Korea
www.lotteconf.co.kr

klíčová slova: přírodní žvýkačky Lotte Ginseng ženšen

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: