Prohlédněte si vaše seznamy přání

Chaudhary Biosys Xantholyum, Jasan trnitý himalájský 10 ml

Chaudhary Biosys Xantholyum, Jasan trnitý himalájský 10 ml

Éterický olej z xanthoxylu účinkuje při onemocněních horních cest dýchacích a stimuluje imunitní systém. Povzbuzuje trávení, podporuje pocení při horečkách a zmírňuje bolesti.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Chaudhary Biosys Xanthoxylum je rostlinná silice z jasanu himalájského trnitého, jenž roste v nadmořských výškách až do 2100 m n. m. Jasan trnitý je významný pro himalájskou kuchyni i tradiční léčitelství a olej z něj je vyráběn klasickými metodami tibetských mnichů.

Xanthoxyl je skvělým podpůrným prostředkem při onemocněních horních cest dýchacích, zejména pak chřipce a nachlazení. Uvolňuje ucpaný dýchací trakt, podporuje vylučování hlenu a zmírňuje známky zánětu. Je přirozeným antiseptikem a působí proti parazitům.

Olej z jasanu trnitého povzbuzuje trávicí systém a má účinky proti nadýmání. Již budhističtí mnichové jej používali ke zlepšení síly a kvality hlasu. Zmírňuje otoky, povzbuzuje pocení při horečkách a pomáhá při bolestivém močení. Posiluje imunitní systém.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný k použití v těhotenství a pro děti do 3 let věku. Neaplikujte ho na pokožku nezředěný. Čistý éterický olej totiž může pokožku poškodit a popálit.

Aromaterapeutické účinky: bodnutí hmyzem, hojení ran a zánětů, nachlazení a viróza, revmatismus a artritida, svalové napětí a křeče, žaludeční problémy

Výrobce: Chaudhary Biosys (Nepal) Pvt. Ltd., Khumaltar-15 , P. O. Box 8975 EPC 1352, Lalitpur, Nepál

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?