Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání

Chaudhary Biosys Xantholyum, Jasan trnitý himalájský 10 ml

Chaudhary Biosys Xantholyum, Jasan trnitý himalájský 10 ml

Garantujeme 60 dní na vrácení nevhodných dárků!

Éterický olej z xanthoxylu účinkuje při onemocněních horních cest dýchacích a stimuluje imunitní systém. Povzbuzuje trávení, podporuje pocení při horečkách a zmírňuje bolesti.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Chaudhary Biosys Xanthoxylum je rostlinná silice z jasanu himalájského trnitého, jenž roste v nadmořských výškách až do 2100 m n. m. Jasan trnitý je významný pro himalájskou kuchyni i tradiční léčitelství a olej z něj je vyráběn klasickými metodami tibetských mnichů.

Xanthoxyl je skvělým podpůrným prostředkem při onemocněních horních cest dýchacích, zejména pak chřipce a nachlazení. Uvolňuje ucpaný dýchací trakt, podporuje vylučování hlenu a zmírňuje známky zánětu. Je přirozeným antiseptikem a působí proti parazitům.

Olej z jasanu trnitého povzbuzuje trávicí systém a má účinky proti nadýmání. Již budhističtí mnichové jej používali ke zlepšení síly a kvality hlasu. Zmírňuje otoky, povzbuzuje pocení při horečkách a pomáhá při bolestivém močení. Posiluje imunitní systém.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný k použití v těhotenství a pro děti do 3 let věku. Neaplikujte ho na pokožku nezředěný. Čistý éterický olej totiž může pokožku poškodit a popálit.

Aromaterapeutické účinky: bodnutí hmyzem, hojení ran a zánětů, nachlazení a viróza, revmatismus a artritida, svalové napětí a křeče, žaludeční problémy

Výrobce: Chaudhary Biosys (Nepal) Pvt. Ltd., Khumaltar-15 , P. O. Box 8975 EPC 1352, Lalitpur, Nepál

Nenašli jste to pravé? Co tohle?