Chaudhary Biosys Xantholyum, Jasan trnitý himalájský 10 ml

Chaudhary Biosys Xantholyum, Jasan trnitý himalájský 10 ml

  • Bez DPH 67 Kč

Étrický olej z xanthoxylu účinkuje při onemocněních horních cest dýchacích a stimuluje imunitní systém. Povzbuzuje trávení, podporuje pocení při horečkách a zmírňuje bolesti.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Chaudhary Biosys Xanthoxylum je rostlinná silice z jasanu himalájského trnitého, jenž roste v nadmořských výškách až do 2100 m.m.m. Jasan trnitý je významný pro himalájskou kuchyni i tradiční léčitelství a olej z něj je vyráběn klasickými metodami tibetských mnichů.

Xanthoxyl je skvělým podpůrným prostředkem při onemocněních horních cest dýchacích, zejména pak chřipce a nachlazení. Uvolňuje ucpaný dýchací trakt, podporuje vylučování hlenu a zmírňuje známky zánětu. Je přirozeným antiseptikem a působí proti parazitům.

Olej z jasanu trnitého povzbuzuje trávicí systém a má účinky proti nadýmání. Již budhističtí mnichové jej používali ke zlepšení síly a kvality hlasu. Zmírňuje otoky, povzbuzuje pocení při horečkách a pomáhá při bolestivém močení. Posiluje imunitní systém.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný k použití v těhotenství a pro děti do 3 let věku. Neaplikujte ho na pokožku nezředěný. Čistý éterický olej totiž může pokožku poškodit a popálit.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Zanthoxylum Armatum Oil

Možné alergeny: Zanthoxylum Armatum Oil

Aromaterapeutické účinky: bodnutí hmyzem, hojení ran a zánětů, nachlazení a viróza, revmatismus a artritida, svalové napětí a křeče, žaludeční problémy

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Chaudhary Biosys (Nepal) Pvt. Ltd., Khumaltar-15, P. O. Box 8975 EPC 1352 Lalitpur Nepál, www.biosysnepal.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Tea tree 10 ml

Přírodní rostlinná silice se silnými antiseptickými účinky dezinfikuje drobné ranky a poranění, pomáhá při štípnutí hmyzem a oparech. Urychluje hojení a pročišťuje vzduch.

Tea tree 25 ml

100% čistý Tea Tree olej pochází z Austrálie, kde je uznáván jako přírodní antiseptikum. Garantovaný obsah Terpinenu-4-ol v tomto výrobku je vyšší než 38 % a má výrazné antiseptické účinky.

Smrk 10 ml

Rostlinná silice ze smrku má stimulační účinek na psychiku, pomáhá při únavě a poruchách koncentrace. Čistí vzduch a má příznivý účinek při rýmě, chřipce a nachlazení.