Klar xxČistič na podlahy 1 l

Klar xxČistič na podlahy 1 l

  • Značka: Klar
  • Balení: 1 l
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Tento čistič díky přírodním ingrediencím vytváří jemnou ochrannou vrstvu a šetrně pečuje o čištěné materiály. Prostředek je vhodný na linoleum, dlaždice, neglazovanou kramiku, kamenné podlahy, dřevěné podlahy a korek, PVC, CV nebo gumu. Bez parfemace.certifikáty: ECOGARANTIEvhodné pro: čištění podlahkonzistence: tekutábarva: čirábalení: plastový obalpoužití: Přidejte 20 ml přípravku do 5 l vody.IN

Tento čistič díky přírodním ingrediencím vytváří jemnou ochrannou vrstvu a šetrně pečuje o čištěné materiály. Prostředek je vhodný na linoleum, dlaždice, neglazovanou kramiku, kamenné podlahy, dřevěné podlahy a korek, PVC, CV nebo gumu. Bez parfemace.

certifikáty: ECOGARANTIE
vhodné pro: čištění podlah
konzistence: tekutá
barva: čirá
balení: plastový obal

použití: Přidejte 20 ml přípravku do 5 l vody.
INCI: Aqua, Potassium Cocoate, Tetrasodium Iminodisuccinat, Alcohol, Capryl Glukoside, Benzyl Alcohol, Sodium Citrate

země původu značky: Německo
charakteristika značky: Klar představuje systém přírodních čisticích prostředků, které byly speciálně vyvinuty pro potřeby extrémně citlivé a alergické pokožky trpící dermatózou. Klar zaštiťuje jednoduchý a ucelený sortiment neutrálních výrobků bez parfemace, který snadno doplníte nebo skombinujete s BIO čisticími prostředky AlmaWin, které pochází od stejného výrobce. Kvalitu výrobků Klar zaručuje certifikát ECOGARANTIE.

kontakt na výrobce:
AlmaWin Reinigungskonzentrate GmbH
Talstrasse 2
DE 73650 Winterbach
Deutchland

webové strány značky:
www.klar-drogerie.cz

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Výrobce: AlmaWin Reinigungskonzentrate GmbH, Talstrasse 2, DE 73650 Winterbach Německo, www.almawin.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: