AlmaWin xxKrém na praní a čištění 750 ml

AlmaWin xxKrém na praní a čištění 750 ml

  • Značka: AlmaWin
  • Balení: 750 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Čisticí krém k mnohostrannému využití - na praní bílého i barevného prádla při nízkých teplotách (30°C - 40°C), k čištění dlaždiček, umělohmotných povrchů, aut, koberců, polstrovaného nábytku aj. Skvěle rozpouší odolnou špínu a mastnotu a nezanechává stopy po čištění. Obohacen o látky pečující o pokožku. S příjemnou, delikátní vůní éterických olejů. certifikáty: ECOGARANTIEvhodné pro: odstranění s

Čisticí krém k mnohostrannému využití - na praní bílého i barevného prádla při nízkých teplotách (30°C - 40°C), k čištění dlaždiček, umělohmotných povrchů, aut, koberců, polstrovaného nábytku aj. Skvěle rozpouší odolnou špínu a mastnotu a nezanechává stopy po čištění. Obohacen o látky pečující o pokožku. S příjemnou, delikátní vůní éterických olejů.

certifikáty: ECOGARANTIE
vhodné pro: odstranění skvrn
konzistence: krémová
barva: bílá
balení: plastový obal

použití: Dávkujte pomocí uzávěru o objemu 30 ml. Pro ruční praní: 1/3 uzávěru (=10 ml) na 5 l vody. Silně zašpiněná místa předem potřete a nechte přípravek působit. Praní v pračce: 1/2 uzávěru na 1 prací cyklus. Praní záclon: přidejte 2 lžičky ALMAWIN Bělidla. Ostatní čištění: 1/3 uzávěru na 5 l vody.
složení: cukrové tenzidy, síran gycerínu, deriváty glycerínu, ethanol, kyselina mléčná, benzylalkohol, pšeničné proteiny, éterické oleje (levandule*), voda
*z kontrolovaného ekologického zemědělství

země původu značky: Německo
charakteristika značky: Německá firma Almawin oficiálně registrovaná v roce 1993 vyvíjí a vyrábí ekologické prací a čistící prostředky. Snaží se naplnit požadavky v oblasti životního prostředí a zdraví spotřebitelů a zároveň být velmi ohleduplná k přírodě. Výsledkem této snahy jsou produkty s výbornou dermatologickou úrovní a zároveň snadno rozložitelné. S výrobky AlmaWin si můžete být jisti maximální přírodností, jednoduchostí a hlavně účinností. Tyto tři zásady jsou totiž pro AlmaWin nejdůležitější. Cílem je, aby přírodní drogerii mohl používat každý a nemusel se trápit nad špatným výsledkem. Motivací pro vznik AlmaWinu byl růst alergických onemocnění a zvyšující se znečištění životního prostředí. Zároveň si byl AlmaWin vědom časové vytíženosti zákazníků a jejich potřeby prát a uklízet na jedné straně ekologicky a na druhé rychle a bez komplikací. Aby stále naplňoval tuto vizi AlmaWin neustále sleduje vývoj nových ingrediencí a zlepšuje složení výrobků pro maximální dermatologickou snášenlivost, ekologičnost a rychlý a efektivní účinek. Všechny použité suroviny ve výrobcích AlmaWin jsou rostlinného původu, pokud možno s BIO certifikací. Všechny čisticí prostředky AlmaWin jsou vysoce koncentrované, a proto balení vydrží déle a je účinnější. Většina přípravků AlmaWin je účinná až po promíchání s vodou! Sortiment zahrnuje širokou řadu čisticích prostředků pro domácnost, prací prášky v sypké i tekuté podobě a přípravky do myčky.

kontakt na výrobce:
AlmaWin Reinigungskonzentrate GmbH
Talstrasse 2
DE 73650 Winterbach
Deutchland
www.almawin.de

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Výrobce: AlmaWin Reinigungskonzentrate GmbH, Talstrasse 2, DE 73650 Winterbach Německo, www.almawin.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: