Tautropfen xxVýprodej Gel vypínací Pura Verde 50 ml

Tautropfen xxVýprodej Gel vypínací Pura Verde 50 ml

  • Značka: Tautropfen
  • Balení: 50 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Zpevňuje a vypíná pleť a dodává jí zdravý a zářivý vzhled. Výborný k okamžitému a intenzivnímu osvěžení pleti či pod večerní make-up. Aktivní složky – sedmikráska, sléz lesní a aloe vera – posilují, regenerují a hydratují. Hojí zarudnutí pleti, stahuje a čistí póry.Složení: Voda, extrakt z květů slézu lékařského bio, alkohol bio, glycerin, extrakt z javoru stříbrného bio, extrakt z mořských řas, e

Zpevňuje a vypíná pleť a dodává jí zdravý a zářivý vzhled. Výborný k okamžitému a intenzivnímu osvěžení pleti či pod večerní make-up. Aktivní složky – sedmikráska, sléz lesní a aloe vera – posilují, regenerují a hydratují. Hojí zarudnutí pleti, stahuje a čistí póry.

Složení: Voda, extrakt z květů slézu lékařského bio, alkohol bio, glycerin, extrakt z javoru stříbrného bio, extrakt z mořských řas, extrakt z květů sedmikrásky obecné bio, xanthanová guma (přírodní zahušťovadlo), polyglycery-5 laurate (přírodní emulgátor a rozpouštědlo), sodná sůl kyseliny hyaluronové, limonene, šťáva z aloe vera bio, směs vonných látek bio/demeter, citral, chlorofyl.

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Výrobce: Tautropfen Naturkosmetik GmbH, Rosenweg 1, 75365 Calw Německo, www.tautropfen.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: