Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Nobilis Tilia Ylang - ylang 5 ml

Nobilis Tilia Ylang - ylang 5 ml

Éterický olej s omamnou exotickou vůní s nasládlými tóny probouzí fantazii a má afrodiziakální účinky. Zároveň má silný zklidňující potenciál a pomáhá při nespavosti.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Nobilis Tilia Ylang - ylang je čistý éterický olej vyráběný v lékopisné kvalitě. Silice z ylang - ylangu je velice oblíbená a široce využívaná. Vůně ylang - ylangu je charakteristická svými exotickými nasládlými tóny, jenž probouzejí fantazii, stimulují smysly a působí afrodiziakálně.

Ylang - ylang má silný zklidňující a sedativní účinek, uplatňuje se při úzkostech, nadměrném duševním vypětí a špatné náladě. Má antidepresivní efekt a použití éterického oleje z ylang - ylangu je nesmírně vhodné zejména v období zvýšeného stresu.

Ylang - ylang také snižuje krevní tlak a zklidňuje dýchání. Působí příznivě při problémech s nespavostí a pomáhá prohloubit chvíle relaxace. Zároveň ulevuje od bolestí, zmírňuje křeče a navozuje celkový pocit harmonie.

Uvolnění a harmonie

Vůně éterického oleje Ylang-ylang je jednou z vůbec nejvyhledávanějších. Je totiž skutečně jedinečná a omámí všechny vaše smysly. Lehce exotická květinová a smyslná vůně podpoří vaše chvíle relaxace, a tp jak o samotě, tak ve dvou. Kromě lahodné vůně má rovněž afrodiziakální účinky a podpoří intimní chvilky s vaším partnerem. Je ale také skvělá pro meditaci a odpočinek. 

Relaxační vůně

Vůně exotického ylang-ylangu je tou pravou volbou rovněž při meditaci, kdy pomáhá uvolnit mysl. Ylang-ylang je zároveň přímo životabudičem ve chvíli velké únavy či stresu. Zmírňuje dopady nadměrného stresu na lidský organismus, pomáhá zmírnit duševní vypětí a pomůže vám ve chvílích, kdy prostě "nemůžete vypnout" a zažene vtíravé myšlenky.

Dobrá nálada a vyrovnanost

Aroma ylang-ylangu má významný vliv na psychickou stránku organismu. Nejen, že probouzí smysly, ale zároveň působí také proti špatné náladě a negativním myšlenkám. Pomáhá harmonizovat vaše myšlenky a podporuje duševní vyrovnanost. Působí jako přírodní antidepresivum a podporuje pozitivní náhled do života. Příznivě působí také na pokožku, kterou zjemňuje, rozzáří a brání jejímu stárnutí. 

Magické umění aromaterapie

Čisté éterické oleje Nobilis Tilia mají komplexní účinky, a to jak na vaše tělo, tak mysl. Díky aromaterapii můžete ovlivnit celou řadu pochodů ve vašem těle a uplatní se i jako esence první pomoci. Esenciální oleje Nobilis Tilia se vyznačují vysokou kvalitou a jejich použití je opravdu široké. Můžete si je vychutnat jak v aromalampě či k inhalaci, tak jako součást kosmetiky pro posílení jejích účinků. 

Použití: Pár kapek éterického oleje ylang-ylang nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru. Počet kapek volte podle velikosti místnosti, v menších prostorách postačí bohatě kapka, ve větších použijte maximálně 2 kapky. Berte v potaz velikost nádržky aromalampy a její vzdálenost od plamene. U menšího objemu nekapejte více než kapku. Používejte v rámci zachování účinnosti éterické oleje a jejich směsi tak, abyste je vzájemně střídali. Je vhodný také do difuzéru.

Tip: Éterický olej ylang-ylang je vhodný pro přípravu domácích parfémů. Nekapejte ho ale mnoho, protože je velmi aromatický a je schopný úspěšně zastínit další éterické oleje v něm.

Upozornění: Nepoužívejte při nízkém krevním tlaku, u dětí do šesti let, těhotné ženy jej mohou používat v polovičním ředění od ukončeného třetího měsíce gravidity (ne na více než 30 minut, s přestávkami, do menší nádržky aromalampy maximálně jednu kapku, do větší kapky 2). Do masážního oleje používejte v ředění 25 kapek éterického oleje na 100 ml rostlinného oleje. Éterický olej kananga je poměrně silně aromatický, nedávkujte do aromalapmy více než 2 kapky (při použití ve velké místnosti). Neaplikujte éterický olej na kůži bez zředění v nosném (rostlinném oleji), chraňte lahvičku před dětmi a nevystavujte ji slunečnímu záření, dlouhodobé přítomnosti vzduchu a tepla, protože se tak snižuje životnost éterického oleje.

Aromaterapeutické účinky: afrodiziakum, mastná pleť, nespavost a nervozita, snížení krevního tlaku, suchá pleť, zralá pleť

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147 , 407 46, Krásná Lípa , Česká republika

Nenašli jste to pravé? Co tohle?