Nobilis Tilia Ylang - ylang 5 ml

Nobilis Tilia Ylang - ylang 5 ml

Skladem 3 - 5 ks

Éterický olej s omamnou exotickou vůní s nasládlými tóny probouzí fantazii a má afrodiziakální účinky. Zároveň má silný zklidňující potenciál a pomáhá při nespavosti.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Nobilis Tilia Ylang - ylang je čistý éterický olej vyráběný v lékopisné kvalitě. Silice z ylang - ylangu je velice oblíbená a široce využívaná. Vůně ylang - ylangu je charakteristická svými exotickými nasládlými tóny, jenž probouzejí fantazii, stimulují smysly a působí afrodiziakálně.

Ylang - ylang má silný zklidňující a sedativní účinek, uplatňuje se při úzkostech, nadměrném duševním vypětí a špatné náladě. Má antidepresivní efekt a použití éterického oleje z ylang - ylangu je nesmírně vhodné zejména v období zvýšeného stresu.

Ylang - ylang také snižuje krevní tlak a zklidňuje dýchání. Působí příznivě při problémech s nespavostí a pomáhá prohloubit chvíle relaxace. Zároveň ulevuje od bolestí, zmírňuje křeče a navozuje celkový pocit harmonie.

Uvolnění a harmonie

Vůně éterického oleje Ylang-ylang je jednou z vůbec nejvyhledávanějších. Je totiž skutečně jedinečná a omámí všechny vaše smysly. Lehce exotická květinová a smyslná vůně podpoří vaše chvíle relaxace, a tp jak o samotě, tak ve dvou. Kromě lahodné vůně má rovněž afrodiziakální účinky a podpoří intimní chvilky s vaším partnerem. Je ale také skvělá pro meditaci a odpočinek. 

Relaxační vůně

Vůně exotického ylang-ylangu je tou pravou volbou rovněž při meditaci, kdy pomáhá uvolnit mysl. Ylang-ylang je zároveň přímo životabudičem ve chvíli velké únavy či stresu. Zmírňuje dopady nadměrného stresu na lidský organismus, pomáhá zmírnit duševní vypětí a pomůže vám ve chvílích, kdy prostě "nemůžete vypnout" a zažene vtíravé myšlenky.

Dobrá nálada a vyrovnanost

Aroma ylang-ylangu má významný vliv na psychickou stránku organismu. Nejen, že probouzí smysly, ale zároveň působí také proti špatné náladě a negativním myšlenkám. Pomáhá harmonizovat vaše myšlenky a podporuje duševní vyrovnanost. Působí jako přírodní antidepresivum a podporuje pozitivní náhled do života. Příznivě působí také na pokožku, kterou zjemňuje, rozzáří a brání jejímu stárnutí. 

Magické umění aromaterapie

Čisté éterické oleje Nobilis Tilia mají komplexní účinky, a to jak na vaše tělo, tak mysl. Díky aromaterapii můžete ovlivnit celou řadu pochodů ve vašem těle a uplatní se i jako esence první pomoci. Esenciální oleje Nobilis Tilia se vyznačují vysokou kvalitou a jejich použití je opravdu široké. Můžete si je vychutnat jak v aromalampě či k inhalaci, tak jako součást kosmetiky pro posílení jejích účinků. 

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný při nízkém krevním tlaku a pro děti do 6 let věku. U starších dětí pad dávkujte max. 2 kapky. Olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Aromaterapeutické účinky: afrodiziakum, mastná pleť, nespavost a nervozita, snížení krevního tlaku, suchá pleť, zralá pleť

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?