Chaudhary Biosys Ylang ylang 10 ml

Chaudhary Biosys Ylang ylang 10 ml

  • Bez DPH 69 Kč

Esenciální olej Ylang Ylang je tradičním afrodiziakem, působí proti stresu a úzkosti, celkově uklidňuje organismus. Při kosmetickém použití se hodí především pro suchou a zralou pleť.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Esenciální olej Ylang Ylang je tradičním afrodiziakem, působí proti stresu a úzkosti, celkově uklidňuje organismus. Jeho vonné aromaterapeutické účinky využijete při nespavosti a nervozitě. Při kosmetickém použití se hodí především pro suchou a zralou pleť, které revitalizuje, ale také pro mastnou pokožku, protože příznivě působí na nadměrnou tvorbu kožního mazu.

Olej Ylang Ylang patří mezi tradiční oleje pro aromaterapii i péči o pleť. Má intenzivní sladce květinovou vůni, která dodává energii a duševní klid. V aromaterapii je tento olej používán pro zklidnění stresu, harmonizaci těla i duše, má i afrodiziakální účinky.

Esenciální olej Ylang Ylang je velmi vhodný i pro péči o pokožku. Stačí několik kapek přimíchat do oblíbeného rostlinného oleje, taková směs poté blahodárně působí na suchou i problematickou pleť, reguluje nadměrnou produkci kožního mazu a pomáhá léčit akné.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný při nízkém krevním tlaku. Olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Ylang Ylang esenciální olej (100 %)

Možné alergeny: Ylang Ylang esenciální olej

Aromaterapeutické účinky: afrodiziakum, mastná pleť, nespavost a nervozita, snížení krevního tlaku, stres a úzkost, suchá pleť, zralá pleť

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Chaudhary Biosys (Nepal) Pvt. Ltd., Khumaltar-15, P. O. Box 8975 EPC 1352 Lalitpur Nepál, www.biosysnepal.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Tea tree 10 ml

100% čistý Tea Tree olej pochází z Austrálie, kde je uznáván jako přírodní antiseptikum. Garantovaný obsah Terpinenu-4-ol v tomto výrobku je vyšší než 38 % a má výrazné antiseptické účinky.

Tea tree 10 ml

Přírodní rostlinná silice se silnými antiseptickými účinky dezinfikuje drobné ranky a poranění, pomáhá při štípnutí hmyzem a oparech. Urychluje hojení a pročišťuje vzduch.

Tea tree 25 ml

100% čistý Tea Tree olej pochází z Austrálie, kde je uznáván jako přírodní antiseptikum. Garantovaný obsah Terpinenu-4-ol v tomto výrobku je vyšší než 38 % a má výrazné antiseptické účinky.