Nobilis Tilia Yzop 5 ml

Nobilis Tilia Yzop 5 ml

  • Bez DPH 169 Kč

Éterický olej z yzopu je charakteristický svými antibakteriálními účinky, působí proti infekcím močového a dýchacího systému. Zároveň pomáhá při únavě a vyčerpání.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Nobilis Tilia Yzop je čistá rostlinná silice bez jakýchkoliv syntetických příměsí. Pod tímto méně obvyklým názvem se skrývá rostlina z čeledi hluchavkovitých s typickou kořeněnou vůní s jemnými bylinnými a kafrovými tóny. Yzop se svými účinky nejvíce podobá šalvěji. 

Olej z yzopu má vliv především na dýchací systém. Pomáhá pročistit dýchací cesty, podporuje vylučování hlenů a vykašlávání. Jeho použití je tak vhodné nejen při chřipce a nachlazení, ale také například při chronické bronchitidě. Má vliv také na močový systém a bojuje proti infekcím v této oblasti.

Yzop má významný antibakteriální a protivirový účinek. Posiluje přirozenou obranyschopnost organismu a ulevuje od revmatických a neurologických bolestí. Jeho použití je vhodné také při psychické i fyzické únavě a vyčerpání, kdy pomáhá regenerovat organismus a navrátit mu potřebnou energii.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný k použití v těhotenství, pro děti do 3 let věku, při epilepsii a vysokém krevním tlaku. Neaplikujte ho na pokožku nezředěný.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Hyssopus Officinalis Oil

Možné alergeny: Hyssopus Officinalis Oil

Aromaterapeutické účinky: bodnutí hmyzem, hojení ran a zánětů, nachlazení a viróza, nespavost a nervozita, onemocnění močových cest, revmatismus a artritida

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Tea tree 10 ml

100% čistý Tea Tree olej pochází z Austrálie, kde je uznáván jako přírodní antiseptikum. Garantovaný obsah Terpinenu-4-ol v tomto výrobku je vyšší než 38 % a má výrazné antiseptické účinky.

Tea tree 10 ml

Přírodní rostlinná silice se silnými antiseptickými účinky dezinfikuje drobné ranky a poranění, pomáhá při štípnutí hmyzem a oparech. Urychluje hojení a pročišťuje vzduch.