Nobilis Tilia Zázvor 5 ml

Nobilis Tilia Zázvor 5 ml

  • Značka: Nobilis Tilia
  • Balení: 5 ml
  • Dostupnost: Skladem > 5 ks
  • Bez DPH 127 Kč

Nobilis Tilia Zázvor je éterický olej lékopisné kvality, jenž je velice oblíbený a hojně využívaný pro celkové posílení organismu. Zázvor je charakteristický svou kořeněnou, jemně citrusovou vůní s hřejivými tóny, jenž přirozeně dodává energii a pomáhá odstranit pocit únavy.

Zázvor má komplexní vliv na tělo i mysl, zejména pak posiluje činnost ledvin, sleziny a celého trávicího systému. Podporuje správnou funkci žaludku a odstraňuje problémy s nevolností, nechutenstvím či nadýmáním. Zázvor posiluje lokální prokrvení v tkáních a má příznivý vliv při dlouhotrvajícím pocitu chladu.

Éterický olej ze zázvoru mimojiné působí na srdce a plíce, zároveň má vliv také na psychiku. Je používán jako přírodní antidepresivum, zlepšuje náladu, posiluje vůli a zdravou ctižádost. Jsou mu připisovány také afrodiziakální účinky.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro použití v těhotenství a pro děti do 3 let věku. Neaplikujte ho na pokožku nezředěný.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Tea tree 10 ml

100% čistý Tea Tree olej pochází z Austrálie, kde je uznáván jako přírodní antiseptikum. Garantovaný obsah Terpinenu-4-ol v tomto výrobku je vyšší než 38 % a má výrazné antiseptické účinky.

Tea tree 10 ml

Přírodní rostlinná silice se silnými antiseptickými účinky dezinfikuje drobné ranky a poranění, pomáhá při štípnutí hmyzem a oparech. Urychluje hojení a pročišťuje vzduch.