Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Zelené potraviny, Maria Dallen 113 stran

Zelené potraviny, Maria Dallen 113 stran

Původní cena: 115 Kč

Kniha čtivým způsobem podává veškeré důležité informace o zelených potravinách, které vám pomohou se v této oblasti dobře zorientovat.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Chlorella, spirulina, alfalfa. Říká vám to něco? Chcete se nejen o těchto "zelenáčích" dozvědět vše, co vás zajímá? Kniha Zelené potraviny, jejíž autorkou je Maria Dallen, vás zavede do světa zelených potravin, které stále nabývají na popularitě. Na 113 stranách se dozvíte všechny důležité informace, které by vás o potravinách, jako je mladý ječmen, pšenice či sladkovodní i mořské řasy, mohly zajímat.

Kniha poutavým způsobem pojednává o blahodárných účincích zelených potravin, které obsahují všechny důležité výživové látky v ideálním poměru. Jsou bohaté na chlorofyl a mají hojivé, protizánětlivé či detoxikační účinky. Stále nevíte, jaká zelená potravina je pro vás ta pravá? Přesně proto je zde kniha od Marii Dallen. Dozvíte se v ní třeba o tom, které konkrétní potraviny vám pomohou při různých zdravotních potížích, jak takové prospěšné zelené rostliny zpracovávat, ale třeba i jak je pěstovat v domácích podmínkách.

Ostatní kategorie: Knihy, Potřeby pro domácnost

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?