TeaTao Zelený čaj Gaba 100 g

TeaTao Zelený čaj Gaba 100 g

Skladem > 10 ks

Čínský zelený čaj Gaba má světle zelenou barvu se žlutobílými podtóny a osvěžující, trochu sladší chuť. Lístky mírně svinuté, v temně zelené barvě s lehce stříbrnými tóny.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Tea tao Zelený čaj Gaba pochází z Číny, z oblasti Hang Zhou Xi Hu. Má mírně svinuté lístky v temně zelené barvě s lehce stříbrnými tóny. Výsledný nálev mívá světle zelenou barvu se žlutobílými podtóny a má osvěžující, trochu sladší chuť. Tento čaj je velice kvalitní, a nabízí tak veliké množství vitaminů a antioxidantů.

Gaba čaj prochází během výroby šetrným procesem, který zachovává jeho účinné látky. Obsahuje až 20krát více aminokyselin než běžný zelený čaj. Díky tomu, že je bohatý na antioxidanty, pomáhá předcházet předčasnému stárnutí buněk. Podílí se na celkovém posílení imunitního systému, poradí si se stresem a přispívá k uvolnění napětí. Zelený čaj Gaba také pomáhá zvyšovat soustředění a snižovat zvýšený krevní tlak.

Příprava: Při prvním nálevu zalijte 4-6 gramů čaje 300 ml převařené vody o teplotě 80 °C. Nechte louhovat cca. 20 vteřin. Další nálevy louhujte podle chuti.

Výrobce: FLEET s.r.o., Milešovská 6, 130 00 Praha 3 - Vinohrady Česká republika,

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Související dotazy z poradny

Nenašli jste to pravé? Co tohle?