Prohlédněte si vaše seznamy přání

English Tea Shop Zelený čaj granátové jablko, bio 2 g, 1 ks

English Tea Shop Zelený čaj granátové jablko, bio 2 g, 1 ks

13
Skladem > 10 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Kvalitní zelený čaj kombinuje osvěžující chuť zeleného čaje s lehce nahořklým granátovým jablkem. Čaj má skvělé povzbuzující účinky díky obsahu teinu a můžete si jej dopřát ráno místo šálku kávy.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(3)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Kvalitní zelený čaj English Tea Shop kombinuje osvěžující lehkou chuť zeleného čaje s lehce nahořklým granátovým jablkem. Čajové lístky pocházející z fair-trade ochodu jsou kvalitní, z prvního sběru, a díky tomu mají výbornou lehkou chuť, která vás osvěží tělo i mysl. Díky praktickým čajovým sáčkům si můžete lehkou ovocnou chuť čaje dopřát kdykoliv a kdekoliv po celý den.

Kvalitní zelené lístky zeleného čaje společně s kousky granátového jablka a růžovými lístky vytváří nezaměnitelnou osvěžující chuť, která potěší nejednoho milovníka čaje. Příjemná nasládlá chuť růžových lístků je zakončena lehce nahořklou ovocnou chutí granátového jablka.

Značka English Tea Shop podporuje bio farmaření a fair trade produkci v 25 zemích světa. Svou výrobou se řadí do kategorie „bezuhlíková“. Veškerý obalový materiál je biologicky odbouratelný a recyklovatelný.

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2 l čerstvě převařené vody o teplotě 70 °C a nechte louhovat 3-4 minuty. Poté dochuťte třtinovým cukrem či medem.

Tip: Tento čaj se báječně hodí i pro přípravu domácího ledového čaje. 6 čajových sáčků zalijte 1 litrem čerstvě převařené vody o teplotě 70°C, nechte louhovat 2-3 minuty. Sáčky vyjměte, nařeďte dalším 0,5 l vody, oslaďte podle chuti třtinovým cukrem a nechte v lednici vychladit. Do čaje můžete přidat kostky ledu a čerstvé ovoce.

Ostatní kategorie: Vzorky čajů

Výrobce: The English Tea Shop Ltd, Goswell Road , 137-149, Londýn, Velká Británie

Z blogu (3)

5 způsobů, jak zregenerovat plíce, když přestanete kouřit

Jak používat čaje v kosmetické péči?

Přeneste se na chvíli do Anglie s English Tea Shop

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: