English Tea Shop Zelený čaj granátové jablko

English Tea Shop Zelený čaj granátové jablko

  • Bez DPH 70 Kč

Kvalitní zelený čaj kombinuje osvěžující chuť zeleného čaje s lehce nahořklým granátovým jablkem. Čaj má skvělé povzbuzující účinky díky obsahu teinu a můžete si jej dopřát ráno místo šálku kávy.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Kvalitní zelený čaj English Tea Shop kombinuje osvěžující lehkou chuť zeleného čaje s lehce nahořklým granátovým jablkem. Čajové lístky pocházející z fair-trade ochodu jsou kvalitní, z prvního sběru, a díky tomu mají výbornou lehkou chuť, která vás osvěží tělo i mysl. Díky praktickým čajovým sáčkům si můžete lehkou ovocnou chuť čaje dopřát kdykoliv a kdekoliv po celý den.

Kvalitní zelené lístky zeleného čaje společně s kousky granátového jablka a růžovými lístky vytváří nezaměnitelnou osvěžující chuť, která potěší nejednoho milovníka čaje. Příjemná nasládlá chuť růžových lístků je zakončena lehce nahořklou ovocnou chutí granátového jablka.

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2 l čerstvě převařené vody o teplotě 70° C a nechte louhovat 3-4 minuty. Poté dochuťte třtinovým cukrem či medem.

Tip: Tento čaj se báječně hodí i pro přípravu domácího ledového čaje. 6 čajových sáčků zalijte 1 litrem čerstvě převařené vody o teplotě 70°C, nechte louhovat 2-3 minuty. Sáčky vyjměte, nařeďte dalším 0,5 l vody, oslaďte podle chuti třtinovým cukrem a nechte v lednici vychladit. Do čaje můžete přidat kostky ledu a čerstvé ovoce.

Upozornění: Čajový sáček zalijte 0,2 l čerstvě převařené vody o teplotě 70 °C. Nechte louhovat po dobu 2-3 minut a poté podle chuti ochuťte třtinovým cukrem či medem.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Zelený čaj, Okvětní lístky růží, Kousky granátového jablka, Přírodní příchuť granátového jablka

Konzistence: sypká

Obal: papírový

Potraviny: s příchutí

Přebal: plastový

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: The English Tea Shop Ltd, Goswell Road , 137-149 Londýn Velká Británie, www.theenglishteashop.biz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?