Numi Organic Tea Zelený čaj Jasmine Dream, Nspire Tea

Numi Organic Tea Zelený čaj Jasmine Dream, Nspire Tea 2,8 g, 1 ks

Numi Organic Tea Zelený čaj Jasmine Dream, Nspire Tea

Značka: Numi Organic Tea
Certifikáty: USDA ORGANIC
Certifikát USDA ORGANIC
Balení:
Zboží je trvale vyřazeno.

Zelený čaj Jasmine Dream je příjemným osvěžením a vzpruhou kdykoliv během dne. Kromě nezaměnitelné chuti získáte také kvalitní čaj, který byl ručně tříděn a balen do bavlněných čajových pytlíků.

Popis produktu
Z blogu4
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Zelený čaj Jasmine Dream Nspire je příjemným osvěžením a vzpruhou kdykoliv během dne. Čajové lístky jsou ovoněny květy jasmínu a společně tvoří mimořádně svěží chuť i vůni. Kromě nezaměnitelné chuti získáte také velmi kvalitní bylinný čaj, který byl ručně tříděn a zabalen do bavlněných čajových pytlíků. Nspire Tea tak reaguje na vlnu oblíbených nylonových čajových pyramidek a sáčků z geneticky modifikované kukuřice a přináší rozložitelné přírodní řešení.

Zelený čaj s jasmínem Jasmine Dream perfektně povzbudí tělo i mysl díky své svěží vůni i obsahu teinu. Přirozeně sladká lehká chuť zeleného čaje se snoubí s voňavým aromatickým jasmínem, který čaji dodává lehkost a jedinečné osvěžující tóny.

Příprava: Čajový sáček zalijeme 0,2 l čerstvě převařené vody o teplotě 60-70 °C a necháme louhovat 2-3 minuty. Čaj je natolik silný, že ho můžeme zalít až 0,7 l horké vody. V tomto případě necháme sáček louhovat po dobu 10 minut.

Tip: Čaj si můžete užít horký, ale i ledově vychlazený, s kousky čerstvých citrusových plodů a s ledem.

Numi Organic Tea je americká společnost věnující se výrobě čajů. Pyšní se vysokou prestiží díky nejvyšší kvalitě ingrediencí a vynikajícími chutěmi výsledných čajů a čajových směsí. Vizí Numi je pozvednout zážitek z čaje skrze jeho kvalitu a závazek k životnímu prostředí a celosvětovému společenství. Díky promyšlené volbě zdrojů, výrobě a balení minimalizuje společnost dopad na planetu. Krabičky jsou z 85 % vyrobeny z recyklovaného odpadu, potištěny sojovým inkoustem a bez zbytečné balicí folie. Čajové sáčky tvoří pouze 100% rozložitelný papír, který je plně kompostovatelný a vyrobený z materiálu Futurama Natureflex. 

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Produktové řady: Numi Nspire Tea

Výrobce: Numi Organic Tea, P.O.Box 20420 , CA 94620, Oakland, Spojené Státy Americké

Z blogu4

5 způsobů, jak zregenerovat plíce, když přestanete kouřit

Jak používat čaje v kosmetické péči?

Milovaný nebo nenáviděný podzim?

Velká čajová recenze: Nspire čaje

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: