MÁDARA: NENECHTE SI UJÍT AŽ 30% SLEVU + DÁREK! Pouze 21.10. - 1.11.

Keiko Zelený čaj Kabuse hot or cold, pyramidky, bio

Keiko Zelený čaj Kabuse hot or cold, pyramidky, bio

322
Skladem 1 - 2 ks
Možnosti dodání: již zítra u vás

Dopřejte si vynikající chuť kvalitního zeleného čaje v teplé i studené podobě. Pyramidové sáčky umožňují lepší rozvinutí vůně i chuti.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(1)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Dopřejte si vynikající chuť kvalitního zeleného čaje Keiko v teplé i studené podobě. Obzvlášť v horkém létě je praktická příprava 'za studena'. Sáček stačí jednoduše zalít, přidat led a okamžitě máte výborný a osvěžující nápoj. Výhodou jeho pyramidového tvaru je to, že se chuť i vůně čaje lépe rozvine.

 

Prvotřídní japonský zelený čaj můžete využít jak na k přípravě horkého čaje, tak k maceraci ve studené vodě. Ať už se rozhodnete pro tu, nebo tu variantu, čajové lístky si vždy zachovají svou jedinečnou vůni a chuť a příjemně vás osvěží. Ledový čaj si z něj můžete připravit třeba do vysoké průhledné sklenice, ve které vynikne jeho zářivá zelená barva.

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,5 l studené vody a nechte luhovat. Pro teplou variantu zalijte sáček čerstvě převařenou vodou o teplotě 70 °C a nechte louhovat 1 minutu.

Výrobce: KEIKO Tea Traders Company Pte. Ltd, 435 Orchard Road, Wisma Atria , 238877, Singapore , Japonsko , tel: 65-6701-8248

Z blogu (1)

5 důvodů, proč je zelený čaj zdravý

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?