London Tea Zelený čaj mango a zázvor

London Tea Zelený čaj mango a zázvor

  • Značka: London Tea
  • Balení: 20 ks, 40 g
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Čaj vytvořený pro udržení skvělého zdraví. Vybrány jsou zelené čaje s nejlepšími lahodnými vlastnostmi bez jakékoli štiplavosti a hořkosti, které můžete zažít u jiných čajů. Zelený čaj je velmi bohatý na antioxidanty, pomáhá snižovat úroveň cholesterolu a zlepšuje výměnu látek v těle. certifikáty: ORGANIC SOIL ASSOCIATION, CZ-BIO-KEZ-01 vhodné pro: vnitřní užívání konzistence: suchá barva: hnědá

Čaj vytvořený pro udržení skvělého zdraví. Vybrány jsou zelené čaje s nejlepšími lahodnými vlastnostmi bez jakékoli štiplavosti a hořkosti, které můžete zažít u jiných čajů. Zelený čaj je velmi bohatý na antioxidanty, pomáhá snižovat úroveň cholesterolu a zlepšuje výměnu látek v těle.

certifikáty: ORGANIC SOIL ASSOCIATION, CZ-BIO-KEZ-01
vhodné pro: vnitřní užívání
konzistence: suchá
barva: hnědá
balení: 20 nálevových sáčků v papírovém přebalu

použití: Jeden nálevový sáček Vám vystačí na hrneček čaje. Zalijte horkou vodou, nechte vyluhovat 1-3 minuty. Udělejte si pohodlí a relaxujte u šálku výtečného čaje.
složení: zelený čaj*, kousky manga*, zázvor*, citronová tráva*, přírodní aroma a příchuť z manga
*Certifikované produkty ekologického změdělství, Organic Certification UK5

země původu značky: Velká Británie
charakteristika značky: Společnost London Tea vyrábí BIO čaje etickým způsobem. Snaží se navozovat klid a pohodu nejen svými čaji, ale již v procesu výroby. Zaměstnanci tak nepracují o víkendech či po nocích, takže ani jejich rodiny nemusí být stresované dnešní uspěchanou dobou. Samozřejmostí je, že neobsahují žádné umělé složky a při výrobě není vyprodukován žádný oxid uhličitý. Jedná se tak o čaje, kterými se šíří ideální podmínky pro klid a relaxaci.

kontakt na výrobce:
The London Tea Company
Saunders House
52-53 The Mall
London,
W5 3TA
www.londontea.co.uk

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: