Keiko Zelený čaj Matcha Inspiration 50 g

Keiko Zelený čaj Matcha Inspiration 50 g

  • Značka: Keiko
  • Balení: 50 g
  • Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
  • Certifikáty: BIO
  • Bez DPH 206 Kč

Zelený čaj Keiko Matcha Inspiration je skvělým zdrojem vitaminů, antioxidantů, minerálních látek a vlákniny. Na rozdíl od klasického zeleného čaje se nelouhuje v horké vodě, ale rozmíchá se v chladné tekutině, takže si zachovává nejvyšší množství živin. Díky obsahu namletých čajových lístků má matcha čaj specifickou výraznou chuť, která někomu připomíná zelené potraviny. Proto je matcha čaj tak trochu předurčen k tomu být součástí nejrůznějších zdravých koktejlů, zákusků či smoothie.

Japonský zelený čaj Matcha Inspiration vzniká rozemletím kvalitních čajových lístků. Ty jsou zpracovány tradičním způsobem na otočných kamenných mlýnech, takže si zachovají unikátní obsah živin. Získaný nápoj má jasnou zelenou barvu a svěží chuť. Dodá tělu energii a příjemně vás povzbudí.

Příprava: Rozšlehejte 3 gramy matcha prášku v 0,3 litru vlažné vody nebo mléka. Podle chuti můžete lehce přisladit.

Tip: Do mixéru vložte nakrájený mražený banán, přisypte půl lžičky matcha čaje a přidejte 100 mililitrů bílého jogurtu a 100 mililitrů mléka. Rozmixujte dohladka. Matcha prášek lze použít také pro výrobu zmrzliny, do různých dezertů, smoothie, nealkoholických ovocných nápojů, čokolád a dalších pokrmů.

Pravdivé složení a vlastnosti

Složení: Zelený čaj Matcha

Konzistence: prášková

Obal: papírový

Potraviny: jednodruhové

Výrobce: KEIKO Tea Traders Company Pte. Ltd, 435 Orchard Road, Wisma Atria, 238877 Singapore Japonsko, tel: 65-6701-8248, www.keikoexperience.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?