English Tea Shop Zelený čaj Sencha

English Tea Shop Zelený čaj Sencha

Klasický zelený čaj Sencha přináší nasládlou osvěžující chuť čaje s lehkou vůní a chutí čerstvě posekané trávy. Osvěží tělo i mysl a současně je zdravý pro celé tělo.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Klasický zelený čaj Sencha English Tea Shop přináší nasládlou osvěžující chuť čaje s lehkou vůní a chutí čerstvě posekané trávy. Čajové lístky se při zpracování napařují, aby se zabránilo oxidaci a čaj si zachoval svou specifickou jemnou chuť. English Tea Shop balí do čajových sáčků ty nejkvalitnější lístky a vy si tak můžete osvěžení dopřát kdykoliv a kdekoliv.

Zelený čaj je nejen chutný, ale také prospěšný pro celý organismus. Čajové lístky jsou bohaté na množství teinu, ale také antioxidantů a vitaminů, obzvlášť vitaminu C. Obsažený tein nejen že povzbuzuje organismus, ale také zrychluje metabolimus tuků, zatímco antioxidanty chrání tělo před nepříznivými vnějšími vlivy a známkami předčasného stárnutí.

Sencha je nejen chutným osvěžujícím nápojem, ale také povzbuzením pro tělo i mysl. Zároveň chrání a detoxikuje organismus.

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2 l čerstvě převařené vody o teplotě 70 °C a nechte louhovat 2-3 minuty. Poté můžete podle chuti přidat třtinový cukr či med.

Tip: Čaj je také výborný pro přípravu domácího ledového čaje. 6 sáčků zalijte 1 litrem vody o teplotě 70 °C a nechte louhovat 2-3 minuty. Poté oslaďte, přidejte další 0,5 l chladné vody a dejte do lednice vychladit. Před podáváním přidejte kostky ledu a čerstvé či kompotované ovoce.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Zelený čaj

Konzistence: sypká

Obal: papírový

Potraviny: jednodruhové

Přebal: plastový

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: The English Tea Shop Ltd, Goswell Road , 137-149 Londýn Velká Británie, www.theenglishteashop.biz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?