Prohlédněte si vaše seznamy přání

TeaTao Zelený čaj Sencha Fuji 50 g

TeaTao Zelený čaj Sencha Fuji 50 g

Sencha Fuji je vynikající třída japonského zeleného čaje. Její světle zelený nálev má lehce květově nasládlou, mírně svíravou trávovou chuť s typickým aroma lesa a moře. Je výrazně povzbuzující.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Sencha Fuji TeaTao je vynikající třída japonského zeleného čaje. Její světle zelený nálev má lahodnou, lehce květově nasládlou, mírně svíravou trávovou chuť s typickým aroma lesa a moře. Od ostatních zelených čajů se liší speciálním postupem při sklizni. Po sklizení jsou totiž tyto čajové lístky napařovány a až poté teprve sušeny a svinovány. Tento postup prodlužuje trvanlivost čaje a udržuje po delší dobu vynikající kvalitu jeho chuti a vůně.

Má výrazně povzbuzující účinky a to z něj dělá vynikající čaj pro každodenní dopolední popíjení. Tento čaj lze použít na více nálevů. Při každém dalším nálevu získáte trochu odlišnou chuť. Po určité době se naučíte rozpoznat, který nálev vám nejvíce chutná a nejlépe na vás působí. 

Příprava: Při prvním nálevu zalijte 4-6 gramů čaje 0,3 l převařené vody o teplotě 70-80 °C. Nechejte louhovat 15-30 vteřin. Další nálevy louhujte podle chuti.

Skladování: Uchovejte v chladu, suchu a temnu.

Výrobce: FLEET s.r.o., Milešovská 6 , 130 00, Praha 3 - Vinohrady, Česká republika

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?