Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

TeaTao Zelený čaj Sencha Miyazaki Yabukita 50 g

TeaTao Zelený čaj Sencha Miyazaki Yabukita 50 g

Sencha Miyazaki je kvalitní druh japonského zeleného čaje, který roste v čajových zahradách v oblasti prefektury Miyazaki. Připravíte z něj čaj s plnou chutí a značně povzbuzujícími účinky pro dopolední popíjení.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Aktuálně: Uvedená fotografie je pouze ilustrační.

Sencha Miyazaki TeaTao je velmi kvalitní druh japonského zeleného čaje, který roste v čajových zahradách v oblasti prefektury Miyazaki, která se nachází východním pobřeží ostrova Kjúšú. Od ostatních zelených čajů se liší speciálním postupem při sklizni. Po sklizení jsou totiž tyto čajové lístky napařovány a až poté teprve sušeny a svinovány. Tento postup prodlužuje trvanlivost čaje a udržuje po delší dobu vynikající kvalitu jeho chuti a vůně.

Z jeho tmavě smaragdových lístků připravíte světle zelený až žlutozelený nálev s plnou aromatickou a lehce nasládlou chutí. Má značně povzbuzující účinky a je proto vhodný zejména pro dopolední popíjení. Tento čaj lze použít na více nálevů. Při každém dalším nálevu získáte trochu odlišnou chuť.

Příprava: Při prvním nálevu zalijte 4-6 gramů čaje 0,3 l převařené vody o teplotě 70-80 °C. Nechejte louhovat 60 vteřin. Další nálevy slévejte hned.

Skladování: Uchovejte v chladu, suchu a temnu.

Výrobce: FLEET s.r.o., Milešovská 6 , 130 00, Praha 3 - Vinohrady, Česká republika

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?