Numi Zelený čaj Toasted Rice

Numi Zelený čaj Toasted Rice

  • Bez DPH 7 Kč
koupit za 3 bodů

Zelený čaj s praženými zrníčky rýže je typický svou plnou, lehce ořechovou chutí. Obsahuje méně kofeinu a je výborným zdrojem antioxidantů.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Ochutnejte zelený čaj Toasted Rice Numi, který je kombinací zeleného čaje Sencha a pražených rýžových zrníček. Tento tradiční japonský čaj vyniká svou plnou, lehce ořechovou vůní a chutí a představuje výborný zdroj antioxidantů i prostředek pro posílení celkové odolnosti organismu.

Zelený čaj s praženou rýží obsahuje méně kofeinu než klasický zelený čaj, a hodí se tak k celodennímu popíjení. Chutná dobře teplý i studený. Hotový nálev má světle žlutou barvu a jeho chuť kombinuje svěžest zeleného čaje s lehce ořechovými tóny pražené rýže. Užívá se v asijském léčitelství pro svůj příznivý vliv na hladinu cukru v krvi, psychickou výkonnost a celkovou odolnost organismu. Zelený čaj také díky obsahu antioxidantů chrání tělesné buňky před předčasným stárnutím.

Příprava: Sáček s čajem vložte do hrníčku/šálku a přelijte čerstvě uvařenou vodou. Nechte louhovat 2-3 minuty.

Tip: Zelený čaj Toasted Rice se výborně hodí také pro přípravu ledového čaje. Hotový čaj vychlaďte a nalijte do sklenice s ledem.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Zelený čaj Sencha1), Pražená rýže1)

1) Organic agriculture

Konzistence: sypká

Obal: papírový

Výrobce: Numi Organic Tea, P.O.Box 20420, CA 94620 Oakland Spojené Státy Americké, tel: +31 (0)71 4090701, www.numitea.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?