Laboratoires Vitarmonyl Zelený jíl

Laboratoires Vitarmonyl Zelený jíl

Zelený jíl je bohatý na minerální soli a křemík. Harmonizuje zažívání tím, že na sebe váže toxiny a plyny vzniklé nedokonalým trávením. Má silné čistící účinky, pomáhá odstranit žaludeční a střevní nadýmání. Zelený jíl se již po staletí využívá v kosmetice a hlavně jako pomocník při léčbě a harmonizaci trávicího traktu. Již lékaři Paracelsus a Avicenna doporučovali "jílovou terapii". Zelen

Zelený jíl je bohatý na minerální soli a křemík. Harmonizuje zažívání tím, že na sebe váže toxiny a plyny vzniklé nedokonalým trávením. Má silné čistící účinky, pomáhá odstranit žaludeční a střevní nadýmání. Zelený jíl se již po staletí využívá v kosmetice a hlavně jako pomocník při léčbě a harmonizaci trávicího traktu. Již lékaři Paracelsus a Avicenna doporučovali "jílovou terapii". Zelený jíl pochází z rozkladu živce, je dolován z velkých hloubek a díky tomu je velmi čistý, neobsahuje žádné pesticidy nebo herbicidy. Nejčastější naleziště zeleného jílu jsou ve Francii.

certifikáty:
vhodné pro: vnitřní užívání
konzistence: kapsle
barva: světle zelená
balení: skleněný obal, papírový přebal

použití: Užívejte 2 kapsle denně.
- proti nadýmání
- při překyselení žaludku
- při žaludečních vředech
- při regeneračních čistících kúrách (2x ročně)
- při detoxikaci organismu
- pro správné trávení
- harmanizuje trávicí trakt
složení: zelený jíl (křemičitan hořečnatý a hlinitý), stabilizátor: celulóza, gelová kapsle: hydrolyzované rybí proteiny, protispékavá látka: hořečnatá sůl mastných kyselin

země původu značky: Francie
charakteristika značky: Laboratoře Vitarmonyl byly založeny roku 1994 se sídlem ve měste Montaigu nacházejícím se v malebném kraji Vendée. Již od počátku si kladou hlavní závazek: zpřístupnit co největší počet svých potravních doplňků té nejvyšší kvality na co největší ploše. Samozřejmostí je dát přednost přírodním účinným látkám, jež projdou nejpřísnějším výběrem. Výroba i kontrola probíhá pod farmaceutickým dohledem. Cílem je zjistit ten nejlepší poměr mezi kvalitou, cenou a délkou užívání. Laboratoře Vitarmonyl jsou pobočkou skupiny Ponroy Santé, představující průkopníka a vedoucího činitele výroby potravních doplňků ve Francii.

kontakt na výrobce:
Laboratoires Vitarmonyl
Parc d'Activité Sud Loire
BP1212
85612 Montaigu Cedex
France
www.vitarmonyl.com
Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: