Laboratoires Vitarmonyl Ženšen

Laboratoires Vitarmonyl Ženšen

Ženšenový kořen je odnedávna používán jako prostředek pro zahnání únavy, stresu a přepracování. Jedinečné látky saponiny a ginsenosidy v něm obsažené podporují mozkovou činnost a stimulují metabolismus cukrů a tuků. Celkově posilují a revitalizují organismus, zlepšují schopnost koncentrace a paměti a fyzickou odolnost. Jeho blahodárných účinků lze využít v každém věku. Ženšen patří k nejznámějším

Ženšenový kořen je odnedávna používán jako prostředek pro zahnání únavy, stresu a přepracování. Jedinečné látky saponiny a ginsenosidy v něm obsažené podporují mozkovou činnost a stimulují metabolismus cukrů a tuků. Celkově posilují a revitalizují organismus, zlepšují schopnost koncentrace a paměti a fyzickou odolnost. Jeho blahodárných účinků lze využít v každém věku. Ženšen patří k nejznámějším exotickým bylinám původem z Číny. V překladu ženšen znamená "síla země v podobě člověka". Tvar kořene totiž připomíná lidské tělo a jsou mu přisuzovány téměř magické vlastnosti. Ženšen působí blahodárně na celý organismus, zlepšuje fyzické a psychické výkony, zvyšuje obranyschopnost organismu.

certifikáty:
vhodné pro: vnitřní užívání
konzistence: kapsle
barva: žlutá
balení: skleněný obal, papírový přebal

použití: Užívejte 1 kapsli denně.
- při stresu
- proti únavě
- pro posílení obranyschopnosti organismu
- pro celkovou harmonizaci organismu
složení: sójový olej, kapsle (hydrolyzované rybí proteiny, stabilizátor: glycerol), ženšenový extrakt, protispékavá látka: dioxid křemíku, emulzifikátor: sójový lecitin
1 kapsle obsahuje 16,8 mg ginsenosidů pocházejících z Panax ženšenu, C. A. Meyer

země původu značky: Francie
charakteristika značky: Laboratoře Vitarmonyl byly založeny roku 1994 se sídlem ve měste Montaigu nacházejícím se v malebném kraji Vendée. Již od počátku si kladou hlavní závazek: zpřístupnit co největší počet svých potravních doplňků té nejvyšší kvality na co největší ploše. Samozřejmostí je dát přednost přírodním účinným látkám, jež projdou nejpřísnějším výběrem. Výroba i kontrola probíhá pod farmaceutickým dohledem. Cílem je zjistit ten nejlepší poměr mezi kvalitou, cenou a délkou užívání. Laboratoře Vitarmonyl jsou pobočkou skupiny Ponroy Santé, představující průkopníka a vedoucího činitele výroby potravních doplňků ve Francii.

kontakt na výrobce:
Laboratoires Vitarmonyl
Parc d'Activité Sud Loire
BP1212
85612 Montaigu Cedex
France
www.vitarmonyl.com

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: