Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Martina Gebhardt Ženšenové pleťové mléko, Ginseng 2 ml

Martina Gebhardt Ženšenové pleťové mléko, Ginseng 2 ml

Lehké pleťové mléko pečuje o stále se mastící pokožku po třicítce a i přes nemastnou konzistenci pleť bohatě vyživuje. Kombinace rostlinných látek eliminuje výskyt nedokonalostí.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Lehké pleťové mléko Martina Gebhardt Ginseng pečuje o mastnou pleť po třicítce a i přes svou lehkou konzistenci ji bohatě vyživuje. Kombinace vilínového hydrolátu, výtažku z ženšenu a rostlinných olejů či másel pokožku zjemňuje a chrání, zatímco antibakteriální rostlinné extrakty pečují o potřeby mastící se pleti náchylné k tvorbě akné a ucpávání pórů.

Lehké mléko s mandlovým olejem, výtažky z ženšenu či vilínovým hydrolátem je vhodnou každodenní péčí pro náročnou pleť se sklony k nedokonalostem. Podporuje pružnost a zdravý vzhled pleti, a navíc v ní uzamyká potřebnou hydrataci a živiny. Hojivé výtažky z meduňky a lípy společně s vilínovou vodou stabilizují činnost mazových žláz, působí regeneračně a podporují sjednocený tón pleti.

Německá značka Martina Gebhardt je vysoce kvalitní biokosmetika, podporující přirozené fungování pokožky, které navrací harmonii a stabilitu. Velmi šetrné produkty s přírodními surovinami z biodynamického zemědělství mají certifikaci Demeter a mnohé z nich jsou vhodné pro vegany.

Použití: Malé množství mléka aplikujte ráno a/nebo večer na čistou odlíčenou pokožku obličeje a lehce rozetřete. Díky lehké konzistenci je mléko vhodné i pod make-up.

Tip: Pro dosažení nejlepších výsledků používejte pleťové mléko s dalšími výrobky z produktové řady Ginseng.

Ostatní kategorie: Pleťové krémy na den i noc, Pleťové krémy

Typy pleti: smíšená pleť

Výrobce: Martina Gebhardt Naturkosmetik und Naturwaren GmbH, St. Wendelinstr. 3 , D-86935, Rott / Pessenhausen, Německo

Nenašli jste to pravé? Co tohle?