Martina Gebhardt Ženšenové tonikum, Ginseng 100 ml

Martina Gebhardt Ženšenové tonikum, Ginseng 100 ml

  • Bez DPH 359 Kč

Čisticí pleťové tonikum Ginseng nejenom spolehlivě dočišťuje zbytky nečistot ze smíšené pleti po 30. roce, ale také o ni pečuje. Lehce ji tonizuje a harmonizuje nadměrné maštění.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Čisticí pleťové tonikum Martina Gebhardt Ginseng nejenom spolehlivě odstraňuje zbytky nečistot ze smíšené pleti po 30. roce. Kombinace rostlinných výtažků a olejů pleť lehce dezinfikuje a eliminuje nadměrné maštění a zároveň posiluje a chrání před prvními známkami stárnutí.

Pleťové tonikum pečuje o potřeby smíšené pleti díky obsahu výtažků z ženšenu. Ten pokožku posiluje, udržuje ji pružnou a zároveň jemnou a ochráněnou před předčasným vznikem vrásek. O potřeby smíšené pleti se postará kombinace antibakteriálních výtažků z vilínu viržinského, meduňky, šalvěje a citronové trávy.

Tyto bylinky mají na smíšenou pokožku skvělé harmonizační účinky, stabilizují činnost mazových žláz a současně působí protizánětlivě. Regenerují akné i drobné nedokonalosti a dodávají pokožce zdravý sjednocený tón. Ženšenové tonikum nejenom z pokožky odstraní nečistoty a lehce stáhne pleťové póry, ale také pečuje o potřeby stále se mastící pleti.

Použití: Malé množství tonika aplikujte na vatový tampon a za jeho pomoci dočistěte pokožku obličeje. Používejte nejlépe ráno i večer.

Tip: Na použití tonika byste neměli zapomínat obzvláště ráno. Tonikum lehce stáhne póry a ty jsou pak odolnější vůči nečistotám z okolí a tím pádem i vzniku akné a zánětů.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?