Nobilis Tilia Žlutodřev - vyřaz 10 ml

Nobilis Tilia Žlutodřev - vyřaz 10 ml

  • Značka: Nobilis Tilia
  • Balení: 10 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Éterický olej se silnými regeneračními a hojivými schopnostmi je vhodný i pro malé děti. Má významné zklidňující účinky, pomáhá při poruchách spánku a posiluje trávicí systém.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Nobilis Tilia Žlutodřev je čistá rostlinná silice bez přidaných syntetických ingrediencí s komplexním vlivem na lidský organismus. Použití tohoto éterického oleje je vhodné i pro malé děti a díky vysokému obsahu linaloolu vykazuje významné hojivé a zklidňující účinky.

Vůně žlutodřevu je jemně sladká, teplá a s mírně kouřovými tóny. Působí příznivě na celkové zklidnění organismu a prohloubení relaxace. Má prospěšný vliv při poruchách spánku či nadměrném psychickém a fyzickém vypětí. Pomáhá zmírnit známky stresu a tenze.

Díky vysokým regeneračním schopnostem působí olej ze žlutodřevu podpůrně při mnoha kožních onemocněních, bojuje proti zánětům a urychluje hojení tkání. Pomáhá zmírnit otoky a harmonizovat funkci trávicího systému.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro použití v těhotenství a pro děti do 5 let věku. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Zanthoxylum Armatum Oil

Možné alergeny: Zanthoxylum Armatum Oil

Aromaterapeutické účinky: hojení ran a zánětů, nespavost a nervozita

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Tea tree 10 ml

100% čistý Tea Tree olej pochází z Austrálie, kde je uznáván jako přírodní antiseptikum. Garantovaný obsah Terpinenu-4-ol v tomto výrobku je vyšší než 38 % a má výrazné antiseptické účinky.

Tea tree 10 ml

Přírodní rostlinná silice se silnými antiseptickými účinky dezinfikuje drobné ranky a poranění, pomáhá při štípnutí hmyzem a oparech. Urychluje hojení a pročišťuje vzduch.