Yellow and Blue Změkčovač vody

Yellow and Blue Změkčovač vody

  • Bez DPH 148 Kč

Prostředek je směsí minerálních a organických látek, které změkčí příliš tvrdou vodu, sníží tak spotřebu pracího prostředku a zefektivní celý cyklus praní.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Změkčovač vody Yellow and Blue za vás vyřeší problém s příliš tvrdou vodou, má totiž vysoký obsah nerozpustných minerálů. Příliš vysoká tvrdost vody sráží účinné látky v pracích prostředcích, a tím snižuje jejich účinnost. Při praní je tak nutné použít vyšší dávku prášku, gelu apod. a může docházet např. k šednutí bílého prádla.

Změkčovač díky kombinaci minerální a organických látek, které zcela nahrazují fosfáty, změkčuje tvrdost vody tím, že na sebe naváže jinak nerozpustné minerály, jako je hořčík, vápník a podobně. Jeho použití je velice snadné, pouze ho nasypete do zásobníku pračky společně s vybraným pracím prostředkem. Dávkování poté závisí na výchozí hodnotě tvrdosti vody a typu pracího prostředku.

Použití: Změkčovač vody nasypte do zásobníku pračky spolu s pracím prostředkem.

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Při kontaktu s očima způsobuje jejich vážné podráždění. Při zasažení očí vyplachujte několik minut čistou vodou a vyhledejte lékařské ošetření.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Zeolit, Uhličitan sodný, Citran sodný

Konzistence: sypká

Obal: plastový

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: TIERRA VERDE s.r.o., Hněvkovského 39a, 61700 Brno Česká republika, tel: +420 511 119 820, www.tierraverde.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?