Eliah Sahil Organic

Přírodní kosmetika Eliah Sahil Organic v sobě spojuje přirozenost s cennými ingrediencemi a elementy pro péči o vaši pleť. Pro výrobky jsou využívány pouze nejcennější přírodní látky na kůži a vlasy, které příroda nabízí. Eliah Sahil Organic byla založena v roce 2008 Silvio Perpmerem. Z lásky k přírodě a jeho synovi vytvořil produkty nezatěžující přírodu ani lidský organismus. Jako lektor Yogi a zakladatel firmy, pracuje Silvio více než 20 let na hlubokém porozumění mezi lidskou polupací a přírodou. Jméno Eliah Sahil pochází z hebrejské a staroindické řeči a skrze evropské kořeny chtěl Silvio vše spojit dohromady.

Etikety, použité na dózách, jsou vyrobeny z inovativního materiálu - kamenná moučka (Steinmehl). Pro jejich výrobu není nutné kácet žádné stromy a navíc je použito až o 80 % méně vody. Obalový materiál náplní je z bio plastu a tedy 100% rozložitelný. 

O jedinečný design produktů Eliah Sahil Organic se postarala Vanessa, neteř Silvia Perpmereho, která je nadanou mladou umělkyní.

Sortiment Eliah Sahil Organic se dá rozdělit do dvou kategorií. Jednou jsou vysoce kvalitní tělové bio oleje, které skutečně potěší každou pokožku. Druhou, méně obvyklou avšak zcela výjimečnou pro své účinky, je prášková kosmetika. Obsahuje vysoce kvalitní byliny, rostliny, esence a minerální látky, vše ve formě prášku. Bez vody, obsahující 100% přírodní aktivní látky. Bez konzervačních látek, tenzidů, alkoholu a parfemace. Filozofie a heslo firmy „Objevte čistý svět“ říká vše.

Produkty Eliah Sahil Organic se pyšní certifikátem ICADA.

Koupí šamponů Eliah Sahil Organic přispíváte 0,20 eur na projekt „Kvetoucí louky“, který se věnuje ochraně včelstev. Značka navíc podporuje Aurelia Stiftung v Německu.

Cena
Filtrovat produkty
Certifikáty
Příznivé účinky
Složení
Specifická označení
Typ pleti
Typy pokožky
Typy vlasů
Cena
-
463 Kč
Ájurvédský bio jojobový tělový olej s damascénskou růží má univerzální použití pro všechny typy pleti včetně té nejcitlivější dětské. Vzácný olej z růže damašské pleť pěstí a tonizuje.
54 Kč
Ájurvédská prášková pleťová maska pro svěží a mladistvě působící pleť obsahuje vysoce kvalitní prášek z řas a květů měsíčku lékařského a také výtažek z heřmánku a amalaki.