Almara Soap

Mýdla Almara soap jsou vyráběna ručně, a to tradiční metodou za studena. Každé z mýdel má jinou recepturu, a to díky pečlivě zvolené kombinaci přírodních látek, které pečují o pokožku. Nenajdete v nich žádné parabeny, sulfáty ani další nežádoucí suroviny. Ze sortimentu Almara soap si vyberete, ať už máte normální, citlivou nebo třeba ekzematickou pleť.

Mýdla z české manufaktury si vás získají pečlivým zpracováním a vůní přírody. Jsou vyráběna z čistých rostlinných olejů, vody a louhu a dále jsou obohacena o přírodní éterické oleje, jíly, různé výtažky nebo sušené bylinky. Právě díky tomuto složení pokožku nejen pečlivě umyjí, ale zároveň ji budou rozmazlovat. V sortimentu Almara soap najdete také vlasové mýdlo Fresh hair, intimní mýdlo nebo tolik populární černé mýdlo určené pro mastnou a problematickou pleť.

Cena
Filtrovat produkty
Certifikáty
Příznivé účinky
Složení
Typ pleti
Typy pokožky
Typy vlasů
Cena
-
169 Kč
Mýdlo s kozím mlékem, heřmánkem a měsíčkem je vhodné při vaginálních mykózách, pálení či svědění. Působí antibakteriálně a antisepticky a můžete ho použít také k očištění ran nebo při hemeroidech.
149 Kč
Tuhé mýdlo s bahnem a solí z Mrtvého moře je určené zejména na lupénku a různé ekzémy. Zklidňuje pokožku, mírní zarudnutí a má mírně dezinfekční účinky.
149 Kč
Tuhé veganské mýdlo ze zmýdelněných rostlinných olejů je inspirované noční oblohou, nekonečností vesmíru a úchvatnými obrazy, které vytváří mlhoviny a supernovy. Je vhodné pro normální pokožku.
149 Kč
Tuhé veganské mýdlo ze zmýdelněných rostlinných olejů má magickou vůni pomeranče s tóny pačuli, jasmínu, geránia a růžového a santalového dřeva.Je vhodné pro normální pokožku.
149 Kč
Tuhé veganské mýdlo ze zmýdelněných rostlinných olejů má nádhernou květinovou vůni tvořenou zimolezem, třešní, růží a pižmem. Je vhodné pro normální pokožku.
149 Kč
Tuhé mýdlo s přírodními jíly a esencí pačuli je vhodné k mytí suché, citlivé či zralé pleti. Má zklidňující a regenerační účinky, pleť pomáhá hydratovat a je vhodné i k mytí vlasů.
149 Kč
Tuhé mýdlo ze zmýdelněných rostlinných olejů má jemnou vůní sladké smetany s náznaky medu a mandlí. Je vhodné pro normální až suchou pokožku.
149 Kč
Ručně vyráběné mýdlo s konopným olejem a zeleným jílem neobsahuje žádnou parfemaci ani éterické oleje. Zklidňuje citlivou, ekzematickou či aknózní pleť a pomáhá jí navracet rovnováhu.
149 Kč
Maska s peelingovým efektem je vhodná pro všechny typy pleti. Obsahuje marocký jíl a extrakty z bylinek. Navíc je ekologicky zabalená ve skleněné dóze s kovovým víčkem.
149 Kč
Mýdlo s citronovou kůrou, zeleným a žlutým jílem působí jako jemný peeling, lehce stahuje rozšířené póry a pomáhá omezovat nadměrnou produkci mazu. Je vhodné i k mytí mastných vlasů.