Beaming baby

Britská firma Beaming Baby nabízí jak ekologické plenky s výbornou savostí, tak pečující kosmetiku určenou pro jemnou pokožku malých dětí. V jejich sortimentu tak najdete i šampon a pěnu do koupele či tělové mléko. Tyto produkty jsou hypoalergenní, a jsou tak snášeny i mimořádně citlivou pokožkou trpící na ekzémy, vyrážky apod.

Plenky britské firmy Beaming Baby jsou velmi šetrné k jemné dětské pokožce a zároveň nabízí všechny benefity klasických jednorázových plenek. Jsou vyrobené především z biologicky rozložitelných zdrojů, mezi které patří geneticky nemodifikovaný kukuřičný škrob a buničina. Většina této plenky se rozloží do čtyř let, proti 400 letům u plenek klasických. Plast, ve kterém jsou pleny zabaleny, je plně kompostovatelný a lze ho použít třeba jako sáček na biologický odpad.

Třívrstvé plenky Beaming Baby mají elastické zapínání a gumičky na zádech, díky čemuž skvěle sedí. Nejsou běleny chlórem a neobsahují zbytečnou parfemaci. Díky výborných savým vlastnostem udrží vaše zlatíčko až 12 hodin v suchu. Zároveň jsou ale dostatečně prodyšné, aby jeho jemnou pokožku ochránily před zapařením.

Filtrovat produkty
Certifikáty
Složení