Chaudhary Biosys

Společnost Chaudhary Biosys (Nepal) Pvt. Ltd. (CBNL) byla založena v roce 2004 za záměrem spolupracovat s vládními agenturami a skupinami v oboru Non-Timber Forest Production, tedy pro podporu produkce bez kácení lesů.

Započala zpracovatelský průmysl léčebných a aromaterapeutických rostlin, aby tak pomohla pozvednout méně privilegovanou nepálskou komunitu. Jakmile dojde k plnému rozvoji v určité geografické oblasti, bude mít místní komunita možnost ekonomicky se osamostatnit a dále nevyužívat zdrojů dřevařského průmyslu. Lidé se budou moci živit pěstováním bylin dále zpracovávaných destilací pro výrobu éterických olejů. Cílem je tak podpořit soběstačnost méně vyvinutých oblastí a komunit.

V nabídce najdete esenciální oleje vysoké kvality s přírodním složením, které přináší tradiční vůně a kvalitu. Oleje vznikají sbíráním tradičním nepálských bylin a jejich šetrným zpracováním. Jejich koupí navíc podpoříte malé výrobce a nepálskou komunitu, a usnadníte tak její další rozvoj.

Cena
Filtrovat produkty
Složení
Cena
-
104 Kč
Esenciální olej Ylang Ylang je tradičním afrodiziakem, působí proti stresu a úzkosti, celkově uklidňuje organismus. Při kosmetickém použití se hodí především pro suchou a zralou pleť.
99 Kč
Esenciální olej Patchouli slouží jako afrodiziakum a účinně působí proti stresu a úzkosti, uklidňuje a vyrovnává emoce. Je vhodný i pro kosmetické použití.
67 Kč
Éterický olej z máty peprné je přírodním analgetikem a působí protizánětlivě. Je používán při zánětech dýchacích cest a trávicích obtížích, zároveň osvěžuje a stimuluje mysl.
166 Kč
Heřmánek modrý má analgetické a protialergenní účinky. Eliminuje bolesti nejrůznějšího druhu, mírní revmatické problémy i zatuhlé svaly. Hojí podrážděnou pokožku, eliminuje výskyt akné a dermatitidy.
65 Kč
Éterický olej z růžové palmy má vynikající efekt na pleť, kterou dlouhodobě hydratuje, předchází vzniku vrásek a reguluje produkci kožního mazu. Zároveň podporuje trávení a ulevuje od bolestí.
59 Kč
Eucalyptus Camaldulensis má silné protizánětlivé a antiseptické účinky. Je vhodným pomocníkem při nachlazení horních cest dýchacích. Narozdíl od jiných eukalyptů je vhodný i pro citlivou pokožku.
88 Kč
Mimořádně účinný olej z himalájského jalovce vyráběný dle tradičních receptur podporuje krevní oběh a přispívá k celkovému ozdravení těla. Posiluje detoxikaci a stimuluje funkci ledvin.
65 Kč
Éterický olej z citronové trávy má stimulační účinky na celý organismus. Pomáhá při nervovém či tělesném vyčerpání, podporuje funkci trávicího systému a ulevuje od bolestí.
83 Kč
Rostlinná silice z máty levandulové má tišící a chladivé účinky na organismus. Pomáhá přinést uvolnění při fyzickém či duševním vyčerpání a zároveň působí protizánětlivě.
106 Kč
Tea Tree esenciální olej je známý pro své dezinfekční a hojící účinky, je skvělý jako první pomoc při štípnutí hmyzem, působí i proti aftám a oparům. Je vhodný pro problematickou pleť.
83 Kč
Esenciální olej ze Skořicovníku cejlonského má analgetické, antiseptické a dezinfekční účinky. Je vhodný při léčbě nervového systému, při stresových problémech nebo bolestech hlavy.
117 Kč
Éterický olej z bazalky posvátné je skvělým pomocníkem při nachlazení. Mírní kašel a napomáhá vykašlávání, uvolňuje hlen a podporuje snadné dýchání.
 
Směs éterickýh olejů velice oblíbená v tradičním nepálském léčitelství pomáhá při nachlazení a virózách, zmírňuje bolesti v krku a uvolňuje ucpaný nos. Zároveň ulevuje od bolestí.
 
Citronela má skvělé antiseptické a antibakteriální účinky. Pomáhá při žaludečních problémech a také snižuje horečku. Působí jako přírodní repelent.