Black Friday: mega slevy 50 - 90 %! Ale pozor, platí pouze od pátku 27. do pondělí 30. 11.!

Dokonalá láska

Dokonalá láska je česká značka přírodní kosmetiky, která se zabývá zejména kosmetikou a veterinárními přípravky pro čtyřnohé miláčky. Využívá síly rostlinných a esenciálních olejů, nespočtu vzácných látek v nich obsažených a jejich věky prověřených terapeutických schopností. Mísí vlastní unikátní směsi těchto darů rostlin nejen na základě výsledků bádání a dlouholetých zkušeností, ale také podle toho, co sama zvířata vyhledávají jako možné přirozené řešení svých neduhů. 

Dokonalá láska rozšířila své portfolio také o přípravky humánní - a to zejména o přírodní dezinfekční přípravky či sprchová másla. Všechny výrobky jsou 100% přírodní a veganské. Značka nepodporuje laboratorní testování na zvířatech, většina obalů přechází na ekologičtější verzi, které jsou vyvíjeny a vyráběny přímo v Čechách. Přípravky pro zvířata jsou pak v dikci schvalování ÚSKVBL.

Filtrovat produkty
Složení
Výprodej
674 Kč
Kvůli velké poptávce způsobené koronavirem lze zakoupit pouze 10 kusů produktů na objednávku. Dezinfekční směs s obsahem roslinných a esenciálních olejů s antimikrobiálním účinkem.