Zpříjemněte si nákup DOPRAVOU ZDARMA: pouze tento týden 26. 10. – 1. 11.!

Fudco

Společnost Fudco byla založena roku 1979 ve Wembley v Londýně. Jedná se o britskou firmu, která má v nabídce přes 2000 etnických neobvyklých potravin z celého světa, což z ní činí jednu z největších společností tohoto typu. Prodejny sítě Fudco se nacházejí po celé Británii a velkou snahou společnosti je rozšířit se po celém světě.

Zajímavou část sortimentu tvoří například exotické čajové směsi s vybraným kořením a bylinami podle tradičních keňských, cejlonských a indických receptur. Tyto čaje jsou vynikající nejen chuťově, ale vyvážené složení a pečlivý výběr surovin z nich tvoří ideálního pomocníka pro nalezení harmonie a posílení zdraví.

Filtrovat produkty
Certifikáty
Složení
127 Kč
Rooibos je unikátní směs červeného čaje a koření, zázvor, kardamom, skořice, hřebíček dávají čaji teplou a hřejivou vůni a kořeněnou chuť.
Výprodej
127 Kč
Zázvorový čaj balený v praktických sáčcích vám přinese osvěžení kdykoliv během dne. Působí příznivě na trávení a napomáhá normální činnosti imunity.  
Výprodej
127 Kč
Čaj Rooibos je unikátní směs červeného čaje a koření, které mu propůjčuje výraznou osvěžující chuť. Rooibos je ochucen skořicí a anýzem, což mu dodává jemně pikantní chuť, která navíc podporuje zažívání.
Výprodej
127 Kč
Bylinný čaj má výraznou mátovou vůni i chuť, osvěžuje tělo i mysl a povzbuzuje dobrou náladu. Má pozitivní účinky fungování trávicího systému, přispívá k vyrovnanému zažívání. Podporuje normální chuť k jídlu.
Výprodej
127 Kč
Zelený čaj s mátou vás potěší jemnou chutí tradičního čaje ozvláštněnou o svěží lístky máty. Toto spojení chutí vás povzbudí a příjemně naladí, dodá novou energii.
Výprodej
127 Kč
Černý čaj z Keni bez přidaných látek si získá vaše chuťové pohárky svou silnou a bohatou chutí.
 
Směs černého čaje a koření Masala vás překvapí svou vůní i chutí. Obsahuje kvalitní čajové lístky a unikátní směs koření, která čaji dodává jedinečnou vůni a chuť. Je výborný s mlékem.
 
Spojení černého čaje a nasládle kořeněných tónů kardamomu nabízí neobvyklý chuťový zážitek a zároveň působí příznivě na zažívání.