Prohlédněte si vaše seznamy přání
BiOOO dny dopravy zdarma

Fudco

Společnost Fudco byla založena roku 1979 ve Wembley v Londýně. Jedná se o britskou firmu, která má v nabídce přes 2000 etnických neobvyklých potravin z celého světa, což z ní činí jednu z největších společností tohoto typu. Prodejny sítě Fudco se nacházejí po celé Británii a velkou snahou společnosti je rozšířit se po celém světě.

Zajímavou část sortimentu tvoří například exotické čajové směsi s vybraným kořením a bylinami podle tradičních keňských, cejlonských a indických receptur. Tyto čaje jsou vynikající nejen chuťově, ale vyvážené složení a pečlivý výběr surovin z nich tvoří ideálního pomocníka pro nalezení harmonie a posílení zdraví.

Filtrovat produkty

Čaj roibos s kořením

Čaj Rooibos je unikátní směs červeného čaje a koření, které mu propůjčuje výraznou osvěžující chuť. Rooibos je ochucen skořicí a anýzem, což mu dodává jemně pikantní chuť, která navíc podporuje zažívání.

Čaj masala

Směs černého čaje a koření Masala vás překvapí svou vůní i chutí. Obsahuje kvalitní čajové lístky a unikátní směs koření, která čaji dodává jedinečnou vůni a chuť. Je výborný s mlékem.