G. R.

G.R.International je indická značka vonných tyčinek. Vznikla v roce 1991 a v současné době své zboží exportuje do mnoha zemí světa, především do Evropy, Ameriky a do arabských zemí Středního Východu. Vonné tyčinky značky G.R. vychází z indických tradičních vykuřovadel a nabízí mnoho variant tradičních i moderních vůní. Měsíčně se vyrobí přes 1000 tun vonných tyčinek této značky.

Jednotlivé tyčinky a nové vůně jsou vyvíjeny ve vědeckých laboratořích za přísných podmínek tak, aby byly dodrženy vysoké standardy kladené na kvalitu konečných výrobků. Mezi hlavní ingredience patří vonné extrakty, bylinné a rostlinné. V nabídce vůní ale můžete najít i čokoládu nebo kořeněné varianty.

Při výrobě vonných tyčinek jsou sledovány nejnovější trendy a objevy, výsledkem výzkumu jsou poté velmi sofistikované vůně, které ale stále dodržují tradiční pojetí vykuřovacích rituálů. 

Filtrovat produkty
Složení
29 Kč
Vonné indické tyčinky Hanuman vás příjemně naladí svou sytou kořeněnou vůní, která vás povzbudí a dodá vám odhodlání. Podle buddhistických tradic se tato vůně používá při náboženských obřadech.