Prohlédněte si vaše seznamy přání
DNY BIOOO.CZ JSOU TU! PRÉMIOVÉ AKCE, HODNOTNÉ DÁRKY A SLEVY AŽ 60 %. POUZE 18. – 20. 9.

Goloka

Goloka je indickou značkou, která vyrábí především vonné tyčinky, a to v mnohých variantách. Vychutnejte si vůně připomínající zahradu plnou kvetoucích květin až po ty smyslně kořeněné a dopřejte si transcendentální tradiční zkušenost.

Společnost byla založena před šestnácti lety, kdy navázala na indické tradice vykuřovacích metod a výroby vonných tyčinek. Pro výrobu jsou už od počátku používány pouze ty nejkvalitnější suroviny, které zajišťují maximální autenticitu vůně a nekonečně uvolňující dokonalý požitek relaxace. Jemná aromata působí na smysly, uvolňují a uklidňují naši mysl.

Vonné tyčinky značky Goloka jsou vyráběny neziskovou organizací a zisky z prodeje těchto vonných tyčinek pomáhají v mnoha oblastech. Podporují charitativní činnosti, které jsou určeny k lepšímu životu indických dětí nebo získání odpovídajícího vzdělání pro chudé studenty.

Filtrovat produkty
39 Kč
Vonné jehlánky Nag Champa pochází z Indie a dokáží zútulnit a provonět každou místnost. Vůně vychází z tradičních reptur a přírodních surovin, je sladce květinová, orientálně kořeněná a nezapomenutelná.