Prohlédněte si vaše seznamy přání
Týden plný soutěží je tu! 7 + 1 SOUTĚŽÍ o novinky z našeho sortimentu pouze tento týden.

Inika Organic

Jak vznikla světoznámě uznávaná značka INIKA Organic? Pouze z prvotního úmyslu odstranit z kosmetické taštičky všechnu syntetickou kosmetiku. Produkty značky INIKA Organic vám přináší výsledky bez komprosmisů a mění kosmetický průmysl od základů. Vyvrací zažitý mýtus, že přírodní kosmetika není dostatečně pigmentovaná a luxusní. Vytvořila moderní, 100% přírodní kosmetiku určenou na tvář, oči i rty.    

INIKA Organic je zcela přírodní kosmetika. Všechny produkty jsou a nadále zůstanou 100% přírodní. Při výběru kosmetiky si můžete být naprosto jistí, že není a nikdy nebude testovaná na zvířatech a neobsahuje složky živočišného původu. Nenajdete v ní rovněž toxiny ani alkohol. Mezi hlavní složky, které v INIKA Organic naleznete patří např. tamanu olej, švestky kakadu, olej z granátového jablka či opuncie. A samozřejmostí je jejich BIO kvalita.

Mezi certifikáty, kterými se INIKA Organic může chlubit, patří certifikát OFC (Organic Food Chain), jenž patří mezi nejvyšší světové standardy organické kosmetiky. Tento symbol na produktech značí více jak 70% obsah ingrediencí v bio kvalitě. Tužky na oči, obočí a rty obdržely certifikát CCPB Cosmetici Biologici, jenž garantuje přírodní složení produktů a dodržení striktních pravidel při výrobě organické kosmetiky. Certifikace CCF (Choose Cruelty Free Organisation, Austrálie) znamená, že produkty nejsou a nikdy nebudou testovány na živých tvorech. Kosmetika INIKA Organic je 100% veganská.  Produkty neobsahují žádné ingredience živočišného původu, což je doloženo celosvětově uznávaným certifikátem Vegan Society (UK). INIKA Organic splňuje požadavky Halal certifikace dle AFIC (Australian Federation of Islamic Councils). Neobsahuje alkohol ani ingredience živočišného původu.

 

Filtrovat produkty
Novinka
 
Extra pečující veganská řasenka s brusinkovou šťávou dodá objem a poskytne maximální natočení řas. Vhodná i pro velmi ciltivé oči.
Novinka
 
Krémová tužka na oči s kokosovým olejem a excelentní minerální pigmentací zaručuje celodenní výdrž a je vhodná i pro citlivé oční okolí.
Novinka
 
Krémové oční stíny s bambuckým máslem a aloe vera šťávou mají jemný třpyt a dlouhotrvající krytí. Lze je použít i jako podkladovou bázi pro minerální oční stíny.