Prohlédněte si vaše seznamy přání
Týden plný soutěží je tu! 7 + 1 SOUTĚŽÍ o novinky z našeho sortimentu pouze tento týden.

Inika Organic

Jak vznikla světoznámě uznávaná značka INIKA Organic? Pouze z prvotního úmyslu odstranit z kosmetické taštičky všechnu syntetickou kosmetiku. Produkty značky INIKA Organic vám přináší výsledky bez komprosmisů a mění kosmetický průmysl od základů. Vyvrací zažitý mýtus, že přírodní kosmetika není dostatečně pigmentovaná a luxusní. Vytvořila moderní, 100% přírodní kosmetiku určenou na tvář, oči i rty.    

INIKA Organic je zcela přírodní kosmetika. Všechny produkty jsou a nadále zůstanou 100% přírodní. Při výběru kosmetiky si můžete být naprosto jistí, že není a nikdy nebude testovaná na zvířatech a neobsahuje složky živočišného původu. Nenajdete v ní rovněž toxiny ani alkohol. Mezi hlavní složky, které v INIKA Organic naleznete patří např. tamanu olej, švestky kakadu, olej z granátového jablka či opuncie. A samozřejmostí je jejich BIO kvalita.

Mezi certifikáty, kterými se INIKA Organic může chlubit, patří certifikát OFC (Organic Food Chain), jenž patří mezi nejvyšší světové standardy organické kosmetiky. Tento symbol na produktech značí více jak 70% obsah ingrediencí v bio kvalitě. Tužky na oči, obočí a rty obdržely certifikát CCPB Cosmetici Biologici, jenž garantuje přírodní složení produktů a dodržení striktních pravidel při výrobě organické kosmetiky. Certifikace CCF (Choose Cruelty Free Organisation, Austrálie) znamená, že produkty nejsou a nikdy nebudou testovány na živých tvorech. Kosmetika INIKA Organic je 100% veganská.  Produkty neobsahují žádné ingredience živočišného původu, což je doloženo celosvětově uznávaným certifikátem Vegan Society (UK). INIKA Organic splňuje požadavky Halal certifikace dle AFIC (Australian Federation of Islamic Councils). Neobsahuje alkohol ani ingredience živočišného původu.

 

Filtrovat produkty
Novinka
990 Kč
Veganský štětec Kabuki je vhodný na sypké nebo zapečené minerální make-upy i pudr. Je vyrobený z vysoce kvalitních syntetických vláken.
Novinka
890 Kč
Veganský štětec Kabuki je vhodný na aplikaci sypkého či presovaného make-upu, ale dobře si poradí i s aplikací make-upu tekutého. Je vyrobený z vysoce kvalitních syntetických vláken.
Novinka
790 Kč
Veganský štětec je vhodný na nanášení pudru nebo na konturování. Využijete jej i pro aplikaci bronzeru či highlighteru. Je vyrobený z vysoce kvalitních syntetických vláken.
Novinka
890 Kč
Veganský štětec je vhodný na sypké nebo zapečené pudry. Štětec je možné použít i na aplikaci rozjasňovače či jakéhokoliv jiného pudrového výrobku. Je vyrobený z vysoce kvalitních syntetických vláken.
Novinka
890 Kč
Veganský štětec se hodí pro aplikaci tekutého make-upu, je však možné jej použít i na make-up minerální. Je vyrobený z vysoce kvalitních syntetických vláken.
Doprava zdarma
1990 Kč
Sada veganských štětců Inika Organic v praktickém pouzdře je dokonalým krokem k perfektnímu make-upu.