INTIMINA

Intimina je švédská značka, která nabízí první a jedinou řadu produktů věnovaných výhradně všem aspektům intimního zdraví žen. Jejich posláním je poskytovat komplexní sbírku produktů a informací pro ženy v každé životní fázi, od první menstruace až po menopauzu.

Každá fáze výrobního procesu byla prošla základními hodnotami kvality, řemeslného zpracování a sociální odpovědnosti. Drží všechny materiály a komponenty podle nejvyšších standardů a zajišťují, že každý z nich byl testován jako netoxický a bez ftalátů a v souladu s předpisy FDA, CE a RoHs.

Cena
Filtrovat produkty
Cena
-
1091 Kč
vás spolehlivě ochrání během menstruace a navíc díky jeho speciálnímu provedení si můžete v průběhu svých dní dopřát i pohlavní styk.
681 Kč
je určený pro naprosté začátečnice, které se s kalíškem teprve seznamují. Je vyrobený z ultra měkkého lékařského silikonu a opatřený očkem pro jednoduché vytahování.
818 Kč
ve velikosti B je určený pro ženy, které určený pro ženy, které rodily vaginálně a/nebo pokud mají povolené svalstvo pánevního dna. Je vyrobený z ultra měkkého lékařského silikonu a díky speciálnímu anatomickému tvarová
818 Kč
ve velikosti A je určený pro ženy, které ještě nerodily/rodily císařským řezem. Je vyrobený z ultra měkkého lékařského silikonu a díky speciálnímu anatomickému tvarování zabraňuje zpětnému vylití.
818 Kč
ve velikosti A je určený pro ženy, které ještě nerodily/rodily císařským řezem. Je vyrobený z ultra měkkého lékařského silikonu a vyniká svým skládacím tvarem.
818 Kč
ve velikosti B je určený pro ženy, které rodily vaginálně a/nebo pokud mají povolené svalstvo pánevního dna. Je vyrobený z ultra měkkého lékařského silikonu a vyniká svým skládacím tvarem.