KIDDYLICIOUS

Značka KIDDYLICIOUS se zrodila v malé jídelně v Ealingu v západním Londýně již v roce 2009. Od té doby se společnost vyšplhala mezi globální uznávané značky se zdravými snacky pro kojence, batolata i předškoláky. Jedná se současně o jednu z nejrychleji rostoucích značek v oblasti dětské výživy

Cena
Filtrovat produkty
Složení
Cena
-
127 Kč
Lehounké oplatky s jahodovou příchutí jsou ideálním prvním pokrmem pro miminka a batolata již od ukončeného 6. měsíce věku. Naučí se díky nim krásně žvýkat, polykat a samo se krmit.
63 Kč
bez lepku s banánovou příchutí jsou ideálním pomocníkem k procvičování samostatného krmení a koordinace rukou a úst. Vhodné pro děti od ukončeného 6. měsíce věku.
127 Kč
Lehounké oplatky s borůvkovou příchutí jsou ideálním prvním pokrmem pro miminka a batolata již od ukončeného 6. měsíce věku. Naučí se díky nim krásně žvýkat, polykat a samo se krmit.
 
Lehounké oplatky s banánovou příchutí jsou ideálním prvním pokrmem pro miminka a batolata již od ukončeného 6. měsíce věku.. Naučí se díky nim krásně žvýkat, polykat a samo se krmit.